chrome firefox opera safari iexplorer

Українці в соцмережах фліртують і спостерігають за життям друзів

12 травня 2011 о 11:28

Більшість українців використовують соціальні мережі, щоб спостерігати за життям своїх друзів. Чверть встановлює з їх допомогою ділові зв’язки, і майже кожен восьмий – любовні.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Міжнародним кадровим порталом hh.ua.

86,4% респондентів відповіли, що в соціальних мережах вони спостерігають за життям своїх друзів, 24,5% – заводять ділові контакти, а 23,11% – шукають однодумців. 16,5% опитаних зізналися, що використовують соціальні медіа для самореклами, а 12,3% – фліртують в мережі і заводять любовні стосунки. Лише 6,3% українців відповіли, що користуються соціальними мережами, бо це модно.

Результати опитування також показали, що найчастіше українці використовують соціальні мережі Вконтакті, Facebook та Однокласники. 16,9% опитаних ведуть Живий журнал і майже стільки ж мають профайли в Linkedin та Twitter.

Соціальні мережі, які найчастіше використовують українці

1 Вконтакті.ру 85,5%
2 Facebook 63,8%
3 Однокласники 52,9%
4 Живий журнал 16,9%
5 Linkedin 16,5%
6 Twitter 16,3%

75,5% заходять на свої сторінки вдома, 15,5% – на роботі. При цьому 41,28% підтримують контакти з колегами в соціальних мережах, 21,7% респондентів «дружать» з усіма, крім свого керівництва, а 36,02% воліють не френдити своїх колег.

Лише 11,4% опитаних знаходили роботу з допомогою соціальних медіа.

Довідка.

Опитування, проходило на Міжнародному кадровому порталі hh.ua. Участь в ньому взяло 3 154 респондентів з усіх регіонів України.

 

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути