chrome firefox opera safari iexplorer

У Вінницькій області хочуть закрити щонайменше 11 шкіл

16 серпня 2011 о 11:22

У Вінницькій області цього року планується закрити 11 шкіл у зв’язку зі зменшенням кількості учнів.

Як передає кореспондент УНІАН, про це під час прес-конференції повідомив начальник Управління освіти на науки Вінницької обласної державної адміністрації Ігор ІВАСЮК.

Ще 7 шкіл призупинять функціонування, у 20 школах планується реорганізація.

«Якщо в 2010/2011 навчальному році у нас працювало 973 школи, то у новому навчальному році ми очікуємо скорочення мережі від 11 до 29 шкіл. Відповідна розбіжність пов’язана з тим, що закриття чи реорганізація відбувається виключно з погодження громади. Якщо такого погодження немає, то, відповідно, закриття не може відбутись», — сказав І.ІВАСЮК.

Він зазначив, що очікується уповільнення зменшення шкільного контингенту в 2011/2012 році, але все одно дітей шкільного віку стає менше, тому й відбувається скорочення мережі загальноосвітніх шкіл.

«В то й же час, — сказав І.ІВАСЮК, — 1 вересня 2011 року у Вінницькій області відкриється Соснівська школа-гімназія – це заклад нового типу, що дасть можливість обдарованим дітям Шаргородського району отримати якісну освіту». Загальна вартість усіх робіт, які були проведені у цій школі, становить близько 30 млн. грн, повідомив він.

І.ІВАСЮК додав, що наразі триває ще й будівництво та планується введення в експлуатацію наприкінці поточного року або уже в наступному році школи в Томашполі.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути