chrome firefox opera safari iexplorer

Реклама Криму з новим офіційним символом з'явиться у наступному році

16 серпня 2011 о 14:39

Криму вигадали новий символ. Спіральний логотип нагадує раковину молюска рапана, пише Gazeta.ua.

Бренд Автономної Республіки Крим презентували в Києві. Символіку острова розробила компанія «iBrand Design Consulting».

«Ми намагалися знайти максимально лаконічний образ, який дозволить комунікувати якомога більше символіки і говорити про якомога більшим, але залишаючись при цьому досить простим, впізнаваним і здатним для відтворення простою людиною. У той же час ми розшифрували його за елементами», — зазначив директор «iBrand Design Consulting» Олексій Сотніков.

"Також спіраль — це змішання. Ми говоримо про змішування культур. В результаті у нас вийшла раковина з перлиною в середині. Все це ми назвали " The pearl of the world ". Власне, перлина світу. Можливо, не скромно, але географічне положення та історичний аспект і культурне багатство регіону дозволяють застосовувати саме таку характеристику ", — підсумував представник розробника.

Логотип зробили у трьох мовних версіях — українською, російською та англійською.

Фото gazeta.ua

Крім логотипу, для Криму розробили стилістику, на основі якої створили друковану продукцію, прапори та сувеніри.

Рекламні постери з новою символікою планують розмістити на вулицях в наступному році. «Я сподіваюся, що вже в 2012 все це можна буде побачити в містах України, і, можливо, ближнього зарубіжжя», — зазначив Сотников.

Як "Рідна країна" повідомляла раніше, конкурс на розробку нового логотипу Криму було оголошено Міністерством курортів і туризму АРК у березні. Попередній логотип із зображенням сонця і написом «Назустріч сонячним обіймам» було розроблено в 2000 році, і організатори визнали його несучасним.

Усього на конкурс було надіслано 307 робіт. Бюджет конкурсу склав 150 тис. грн, при цьому суму, яка дістанеться його переможцю, організатори не уточнюють.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути