chrome firefox opera safari iexplorer

У наступному році «Таврійські ігри» повернуться у Каховку

24 травня 2011 о 12:15

У 2012 році, після трирічної перерви, в Каховці Херсонської області знову відбудеться фестиваль «Таврійські ігри».

«Ми плануємо в наступному році відновити роботу фестивалю на його батьківщині, у Каховці. Зараз йде підготовка, у вересні ми презентуємо його громадськості», — повідомив на прес-конференції в Херсоні народний депутат, почесний президент фестивалю Таврійські ігри Микола Баграєв.

За його словами, 18-й за рахунком фестиваль відбудетьяс в оновленому форматі.

Таврійські ігри — міжнародний музичний фестиваль, який проводився в Україні з 1992 року щорічно. Зазвичай фестиваль відбувався під час травневих свят (1, 2 і 3 травня) у Каховці. Однак у 2007 році він був проведений у Києві, а в 2008 році — знову у Каховці.

Нагадаємо, що в 2009 році Таврійські ігри не відбулися. За словами організаторів, це було пов'язано з тим, що вони вирішили оновити формат фестивалю.

Традиційно програма фестивалю включає конкурс краси, пивний конкурс, спортивні змагання та шоу-програми. Триває фестиваль три дні (п'ятниця, субота та неділя). На загальнонаціональному українському телеканалі ведеться пряма трансляція.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути