chrome firefox opera safari iexplorer

Уряд кращими містами України визнав Київ і Харків

18 серпня 2011 о 15:27

Кабінет Міністрів України затвердив розпорядження про підсумки щорічного всеукраїнського конкурсу “Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку” за 2010 рік. Про це повідомили у прес-службі Кабміну.

За першою категорією населених пунктів кращими містами було визначено Київ та Харків. Їх нагороджено перехідним кубком та дипломом Кабінету Міністрів України I ступеня.

Дипломом II ступеня нагороджені Дніпропетровськ та Донецьк. На третьому місці — Одеса та Миколаїв.

За другою категорією населених пунктів кращими містами стали Вінниця та Івано-Франківськ. Їх нагороджено перехідним кубком та дипломом Кабінету Міністрів України I ступеня. Міста Севастополь та Макіївка Донецької області посіли друге місце. Дипломом Кабінету Міністрів України III ступеня нагороджені Чернівці та Полтава.

За третьою категорією населених пунктів кращими визнані Іллічівськ Одеської області та Енергодар Запорізької області. Кабінет Міністрів України дипломом II ступеня нагородив Тростянець Сумської області та Калуш Івано-Франківської області. Міста Умань Черкаської області, Червоноград Львівської області та Алчевськ Луганської області нагороджені дипломом Кабінету Міністрів України III ступеня.

28 квітня

Інші дати
Народився Микола Івасюк
(1865, с.Заставна Чернівецька область - 1937) – український художник. Автор картин «В'їзд Богдана Хмельницького до Києва», «Богдан Хмельницький під Зборовом», «Битва під Хотином», «Іван Богун у бою під Берестечком».
Ах, не смійтеся ви наді мною, - Не для вас я Вкраїну люблю ! Не для вас виливаю ці сльози з журбою, Що ніхто їх не бачить нічною добою, Коли довго від думок не сплю. Хіба можете ви зрозуміти, Як її я кохаю, люблю ? Та коли б не вона, то для чого б і жити ? Але що… що вам, бідним, про це говорити… Чи ви любите матір свою ? (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Георгій Вороний
(1868, с. Журавка Чернігівська область – 1908) – російський математик українського походження. На його честь названі діаграми Вороного, що застосовуються у інформатиці.
Розгорнути