chrome firefox opera safari iexplorer

У Львові скульптури одягли у вишиванки

23 серпня 2011 о 12:15

Сьогодні, 23 серпня, у Львові в День Державного Прапора відзначають Свято вишиванки. У вишивані сорочки вже одягнули скульптури-фонтани Нептуна, Адоніса, Амфітрити та Діани, що на площі Ринок. Також міська рада закликає усіх мешканців одягнути у цей день традиційні українські строї.

Як повідомили у прес-службі Львівської міської ради, у Львові вже вчетверте відзначають День вишиванки. В межах святкувань Дня Незалежності України День вишиванки львів’яни святкували вперше 2007-го року.

«Львів часто започатковує добрі традиції. І День вишиванки – не виняток. Ми — українці, і мусимо пам’ятати власні традиції. Вишиванка – не просто обрядовий одяг, а те, за чим нас можуть ідентифікувати як українців. На свята до нас приїде багато туристів і та атмосфера, коли все місто ходить у вишиванках, запрезентує їм нас як націю, і залишить багато позитиву, який надовго їм запам’ятається. А відтак вони розкажуть про ці враження своїм друзям, і це якнайкраще сприятиме популяризації нашого міста як у інших куточках нашої країни, так і за її межами», — зазначила в.о. директора департаменту гуманітарної політики Ольга Павлюк.

13 квітня

Інші дати
Народилася Оксана Іваненко
(1906, м. Полтава - 1997) - українська письменниця, педагог, видавець. Автор численних казок та оповідань для дітей, повістей "Друкар книжок небачених", "Рідні діти", "Богдан Хмельницький", біографічних романів "Тарасові шляхи", "Марія", книжки спогадів "Завжди у житті".
Розгорнути
1928 — на екранах Києва відбулася прем’єра художнього фільму Олександра Довженка «Звенигора»
Сюжет фільму охоплює дві тисячі років буття і розповідає про багато етапів історії України: від скіфів і варягів до більшовиків та білогвардійців. За цю картину О.Довженко був «таврований» клеймом буржуазний націоналіст.
«Фільм усе більше починає звучати невимовною чарівностю. Чарівностю своєрідної манери мислення. Дивним переплетенням реального з глибоко національною поетичною вигадкою. Гостросучасного і разом з тим міфологічного. Гумористичного і патетичного. Чогось гоголівського. В повітрі носилося: серед нас нова людина кіно, майстер з власним обличчям.» (Сергій Ейзенштейн)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...