chrome firefox opera safari iexplorer

В кінці вересня у Києві пройде найбільший в Україні музичний ярмарок

07 вересня 2011 о 09:28

З 29 вересня по 1 жовтня у п’яти павільйонах НК «Експоцентр України» відбудеться «Український музичний ярмарок-2011».

Про це «Рідній країні» повідомила Інформаційна аґенція культурних індустрій.

За повідомленням організаторів, на ярмарку свої останні розробки представлять кращі українські та закордонні виробники музичної галузі.

Крім експозиційної, програма ярмарку передбачає низку спеціалізованих семінарів, майстер-класів (зокрема, народних майстрів), концертів. Головні сюрпризи цьогорічного ярмарку організатори ще не розголошують. Втім, відомі музиканти та критики вже готуються до події.

Музичний критик Олександр Євтушенко: «Я дуже уважно слідкую за тим, як проходить Український музичний ярмарок. Існування єдиного в Україні найбільшого музичного ярмарку надзвичайно позитивно впливає на розвиток шоу-бізнесу. Це унікальна подія. Мені здається, що такі події треба робити ще активніше, щоб це викликало в суспільстві резонанс, щоб воно почало цікавитись чим живуть музиканти. Потрібно бути відкритими до людей і тих, хто може бути потенційним відвідувачем ярмарку».

Мирослав Кувалдін, фронтмен гурту The Вйо: «Я бував на ярмарку і ще планую побувати. Адже якщо є ринок, значить і є індустрія. Єдине, що хотілося побажати виробникам музичних інструментів, які будуть представлені на виставці, щоб вони більше запрошували і долучали до представлення своєї продукції вітчизняних музикантів».

Акордеоніст, один з лідерів гурту Гайдамаки Іван Леньо: «Музичний інструмент потребує дуже уважного ставлення з боку музиканта, а музиканту потрібно дуже багато часу провести біля нього, перепробувати, переслухати, відчути його».

Потримати в руках інструменти і навіть пограти на них зможуть усі відвідувачі ярмарку, розповідає директор Українського музичного ярмарку Георгій Шевко, але застерігає: «якщо людина ніколи не грала на фортепіано і підходить до якогось дуже коштовного роялю, то, звичайно, не бажано, щоб вона там щось пробувала грати. Але біля кожного інструмента можна фотографуватися».

Подія відкрита як для відвідувачів, так і для експонентів. Минулого року на ярмарок завітали понад 6000 відвідувачів.

Свою участь у ярмарку вже підтвердили керівники провідних компаній України: АКРОПОЛІС, ДЖАЗ-КЛУБ, ЗІНТЕКО, КОМОРА, ЛАЙТЕК, КОМПАНІЯ ІНДІГО МЮЗІК, КОРТМІ,МЕГА-ШОУ,РЕАЛ-МЮЗІК, СОЛО, ТРЕМБІТА тощо.

Крім виставки професійного звукового та світлового обладнання, музичних інструментів, організатори наголошують, що музичний ярмарок – це ще й місце зустрічі професійних музикантів та слухацької аудиторії, майданчик для дискусій на професійних семінарах та майстер-класах, які постійно відбуваються на виставці.

Детальна інформація — на сайті ярмарку.

«Рідна країна»

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути