chrome firefox opera safari iexplorer

Київрада дозволила продавати алкоголь і тютюн у маленьких кіосках

13 вересня 2011 о 14:41

Київрада скасувала своє рішення від 23 грудня 2010 року, яким вводила заборону на продаж сигарет та алкоголю у кіосках площею менше 40 кв.м.

Зокрема, 89 депутатів на засіданні 13 вересня задовольнили протест заступника прокурора щодо цього рішення.

Так, заступник прокурора вимагав скасувати пункти 2, 3 та 5 цього рішення, які власне і стосуються заборони продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів у ларьках менше 40 кв. м на підставі закону «Про ліцензування певних видів господарської діяльності».

Як відомо, рішення Київради мало вступити в дію з 31 березня 2011 року, однак продаж алкоголю і тютюну у маленьких кіосках не зупинявся ні на день.

3 червня

Інші дати
Народився Євген Петрушевич
(1863, м.Буськ, Львівська область – 1940), український громадсько-політичний діяч, президент Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР).
«…вже нині рекламуємо для себе нічо инше, як найсвятіше для кожного народу право на злученнє всіх українських земель в одну українську независиму державу і домагаємось прилучення всіх українських земель австро-угорської монархії до української держави». (Євген Петрушевич)
Розгорнути
Народився Костянтин Степанков
(1928, с. Печеськи, Хмельницька область – 2004) - український актор. Народний артист СРСР, лауреат Державної премії України імені О.Довженка.  
Розгорнути

Новини Дивитися всі