chrome firefox opera safari iexplorer

Нова смерть у Київському зоопарку: загинув рідкісний олень

15 вересня 2011 о 10:30

Нова смерть сталася у Київському зоопарку: помер 4-річний самець оленя Давида, якого занесено в Червону книгу.

«У нього було гостре захворювання, яке супроводжувалося кишковими кровотечами і серцевою недостатністю. Чесно кажучи, такі симптоми бувають при отруєнні щурячою отрутою, але точно стверджувати, що оленя отруїли, я не можу. Причину смерті покаже експертиза», — повідомив директор зоопарку Олексій Толстоухов, пише «Сегодня».

За його словами, загибелі тварин у зоопарку не пов'язані з поганим харчуванням.

«Дикі тварини — це не домашні, до яких можна вільно підійти, взяти у них кров, зробити рентген. Дикі тварини фізично міцні, і за зовнішнім виглядом не можна визначити хронічні захворювання. Що тварина нездорова, ми можемо побачити, тільки коли йому дуже погано. Але корми до нас надходять в повному обсязі і дуже якісні. Багато людей не можуть дозволити собі купити такі продукти, які отримують наші тварини», — запевнив Толстоухов.

Нагадаємо, минулого тижня з Київського зоопарку втекли 7 бабаків, 8 дикобразів і лисиця. Деяких тварин вдалося спіймати. Днями там померли плямистий олень і зовсім юна зебра. Як і раніше, керівництво зоопарку не поширювало інформації про чергову загибель тварин. Їхнє зникнення помітили відвідувачі, які звернулися до ЗМІ.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути