chrome firefox opera safari iexplorer

У Львові відбудеться фестиваль «Ляльковий світ»

20 вересня 2011 о 17:09

З 22 вересня до 2 жовтня у Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17) триватиме ІІІ фестиваль «Ляльковий світ». Проект «LADY & TEDDY».

Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі Львівської міської ради, офіційне відкриття фестивалю відбудеться в четвер, 22 вересня, о 17.00.

«Ляльковий світ» — це один з найкращих та найбільш відвідуваних Львівських фестивалів. В межах фестивалю відбудеться виставка-продаж ляльок понад п’ятдесяти авторів зі всієї України, Молдови, Польщі, Туреччини, Німеччини, США та Нідерландів.

Цьогоріч зірковий гість фестивалю — Івонн Фліпс (Yvonne Flipse). Лялькарка світового рівня з Нідерландів, член міжнародного об’єднання лялькарів DABIDA, учасниця численних виставок і переможець спеціалізованих конкурсів в Європі та поза її межами приїде із своїми ляльками до Львова на чотири дні.

Вона проведе практичну лекцію зі створення ляльки в суботу, 1 жовтня, о 16.00 год. в Палаці мистецтв.

На фестивалі вперше будуть представлені порцелянові ляльки. Лялькарка з Києва Олена Коростельова презентує порцелянові рухомі ляльки, інтерпретації історичного костюму в образі ляльки покаже Неллі Федчун з США, а киянка Тамара Півник привезе ляльок із серії «Цирк».

Доповнять експозицію справжніх «порцелянових леді» ведмедики Тедді, виконані у різних техніках українськими, польськими, турецькими авторами. Гості фестивалю — дерев’яні різдвяні ведмедики з Німеччини (Тюрінгія).

«У пору «осінніх весіль» і на фестивалі будуть свої молодята. На окремому стенді ми підготували для глядачів сюрприз – вони зможуть визначити найкращу ляльку-наречену чи весільну пару. Для цього буде стояти спеціальна скринька для голосувань», — зазначили організатори фестивалю.

В рамках фестивалю пройде традиційний літературний вечір «Ностальгія за лялькою», який відбудеться 28 вересня о 19.00 год. в кафе «Світ кави» (пл. Катедральна, 7).

Організатором цьогорічного фестивалю виступила ЛОГО «ІМЦ 365».

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути