chrome firefox opera safari iexplorer

Концерт «Океану Ельзи» викликав небувалий ажіотаж у Москві

29 вересня 2011 о 12:18

Про своє існування в Україні «Океан Ельзи» нагадає 6—7 жовтня, коли виступатиме у Палаці «Україна» з концертом у супроводі симфонічного оркестру Київської муніципальної опери.

А тим часом гурт активно гастролює по «городам и весям» колишнього СРСР, презентуючи кілька програм: тур Dolce Vita, концерт Best Of та зазначений вище виступ із симфонічним оркестром, перший концерт із циклу якого відбувся у Москві 27 вересня і просто «порвав» тамтешніх меломанів.

Очевидці оповідають, що черга до Державного кремлівського палацу тягнулася на кілька кілометрів, а зал мало того що був переповнений, так ще й активно витанцьовував під музику українського гурту.

На сайті «ОЕ» користувач Віта Рамм надрукувала наступний відгук: «Щойно повернулася з історичної події. «Океан Ельзи» на чолі з Славою Вакарчуком «брав» Кремль. Дві години 40 хвилин таланту і щирості. І взяв! Першу годину важка аура залу (не слухачів) ще противилася, а крісла не сприяли атмосфері концерту. Але щирість і драйв «зробили» Кремль — виявилося, що там хороший рок–н–рольний майданчик».

Інші відгуки також пересипані позитивними емоціями, на кшталт «Ви кращі!», «Це було казково гарно», «Підірвали Кремль!», «Веселий танцюючий Кремль можливий тільки у вас», «Вакарчук змусив танцювати симфонічний оркестр (до слова, це був оркестр МВС, що колись зробив гурту оригінальне аранжування до пісні «Без бою»)».

Прикметно, що це не перший експеримент «Океанів» із симфонічним оркестром. Фани гурту пригадують аналогічний виступ у Києві 2002 року. Опісля Святослав Вакарчук не раз запрошував до співпраці класичних музикантів. Тепер гурт знову вирішив поекспериментувати із роковим звучанням свого репертуару.

Десятого жовтня, після київських концертів, «Океан Ельзи» поїде із симфонічною програмою у Мінськ (виступ відбуватиметься в рамках VI Міжнародного фестивалю Юрія Башмета), а 26–го виступатиме у «Льодовому палаці» Санкт–Петербурга.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути