chrome firefox opera safari iexplorer

Відтепер одруження стало дешевшим

06 жовтня 2011 о 09:20

Кабінет міністрів виключив з переліку платних послуг, що надаються органами реєстрації актів громадянського стану - РАГСами, подачу заяв на одруження.

Також з переліку платних послуг РАГСів уряд виключив прийом заяв про внесення змін в актові записи громадянського стану, поновлення й анулювання цих актів за межами РАГСу; ксерокопіювання, ламінування документів, що видаються РАГСом; виконання запитів РАГСів у день їх надходження.

Крім того, Кабмін скасував плату за розгляд заяв про внесення змін в актові записи громадянського стану, їх поновлення й анулювання, термінову зміну РАГСом ім'я за місцем подачі заявки, розгляд і виконання справ (повідомлень) про внесення змін в актові записи громадянського стану, термінове поновлення й анулювання актових записів, а також перевірку вірогідності документів про держреєстрацію актів громадянського стану для подальшого використання в іноземних державах.

РАГСи тепер будуть стягувати плату лише за організацію й проведення індивідуальних обрядів державної реєстрації шлюбу й народження з використанням різних елементів урочистостей, за надання кур'єрських послуг, за здійснення правової допомоги з одночасним складанням заяв для вирішення питання про повторну видачу свідоцтв та інших документів.

Відомство підкреслює, що метою скорочення платних послуг РАГСів було їх упорядкування й формування єдиного для всієї системи переліку платних послуг для виключення корупційних проявів серед працівників РАГСів.

Нагадаємо, у липні Мін'юст встановив плату за організацію й проведення індивідуальних обрядів державної реєстрації шлюбу з використанням різних елементів торжеств Центральним РАГСом Києва з державним центром розвитку сім'ї у святкові й вихідні дні в розмірі 390 гривень.

31 березня

Інші дати
Микола Бокаріус
1869 – український вчений, один із засновників судової медицини. Першому в Україні було присвоєно звання заслуженого професора (1925). Єдиний в Україні Харківський науково-дослідний інститут судової експертизи носить ім’я його засновника – професора М.С. Бокаріуса.
Розгорнути
Борис Срезневський
1857 – російський і український метеоролог і кліматолог, професор, організатор метеорологічної служби в Україні, директор Київської метеорологічної обсерваторії.
Розгорнути
Корній Чуковський (Микола Корнейчуков)
(1882, м. Санкт-Петербург, Росія - 1969) – російський письменник, перекладач і літературознавець українського походження. Перекладач українських поетів (збірка «Молода Україна»), упорядник кількох видань російських перекладів Тараса Шевченка, автор нарису «Шевченко» (1911). Автор славнозвісних творів для дітей «Айболит», «Мойдодир», «Муха-Цокотуха» та ін.
«Поразительнее всего то, что широкие читательские массы России угадывали гениальность Шевченко даже сквозь плохие переводы, даже несмотря на цензурные бреши. Они так жадно хотели узнать, изучить его твор¬чество, в котором чувствовали столько родного, что требовали и требуют все новых изданий его «Кобзаря» в переводе на русский язык.» (Корній Чуковський).
Розгорнути
Народився Микола Міхновський
(1873, с.Турівка Полтавська область – 1924) – український політичний та громадський діяч, правник, публіцист, ідеолог державної самостійності України, автор славнозвісної брошури «Самостійна Україна».
«І нехай кожний з нас пам'ятає, що коли він бореться за народ, то мусить дбати за ввесь народ, щоб цілий народ не загинув через його необачність. Вперед ! Бо нам ні на кого надіятися і нічого озиратися назад». (Микола Міхновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...