chrome firefox opera safari iexplorer

У Дніпропетровську встановили рекордної довжини лавку

25 жовтня 2011 о 12:54

Сімейну лавку відкрили на набережній у Дніпропетровську. Її вже визнали найдовшою лавою в країні, адже конструкція сягає 50 метрів завдовжки. Рекорд зареєстрували представники книги рекордів України.

Протягом місяця 12 ковалів працювали над створенням найдовшої лавки країни. Елементи виготовляли в майстерні, а конструкцію за день зібрали вже на набережній.

Костянтин Михальченко, директор підприємства ковалів: "Это все ручная работа, руки вкладывали максимально все свои силы и всю свою душу в производство инсталляций".

Організатори проекту кажуть: на лаві може розміститися велика родина з кількох поколінь - понад 100 людей. Досягнення зареєстрували представники книги рекордів України.

Ігор Підчібій, представник Книги рекордів України: "Этот рекорд зарегистрирован в категории "социальные проекты". Это самая длинная беспрерывная по протяженности скамеечка, лавочка... Это действительно уникальный проект для нашей страны, поверьте".

Познайомимося, кохаємо, будьмо разом, піклуємося, миримося, спілкуємося – на довгій сімейній лавці кожна пара знайде місце із написом, який відповідає її настрою. Діна Яківна з Дмитром Івановичем одними з перших прийшли подивитися на рекордну лавку. Подружжя разом вже 55 років. Кажуть, головне у сімейному житті – вчасно миритися.

Діна Яківна: "Уступать друг другу, понимать друг друга, лавочка – это лавочка, а жизнь – это жизнь, все в жизни бывает".

Юлія, мешканка Дніпропетровська: "Спасибо большое, что подарили такую лавочку, будем приходить, знакомиться".

На створення лави пішло півтори тонни металу, тож одне із головних завдань влади – вберегти принаду міста від збирачів металобрухту. У мерії кажуть – вже домовилися про охорону.

Іван Куліченко, міський голова Дніпропетровська: "Главный вопрос, чтоб люди понимали - разрушая скамейку счастья, они, в том числе, рискуют и собственным счастьем… Поэтому я думаю - рука вандала этой скамейки не коснется".

На урочистому відкритті мер міста оголосив конкурс на найбільшу дніпропетровську родину. Захід планують влаштувати у вересні наступного року, коли Дніпропетровськ святкуватиме день міста.

28 квітня

Інші дати
Народився Микола Івасюк
(1865, с.Заставна Чернівецька область - 1937) – український художник. Автор картин «В'їзд Богдана Хмельницького до Києва», «Богдан Хмельницький під Зборовом», «Битва під Хотином», «Іван Богун у бою під Берестечком».
Ах, не смійтеся ви наді мною, - Не для вас я Вкраїну люблю ! Не для вас виливаю ці сльози з журбою, Що ніхто їх не бачить нічною добою, Коли довго від думок не сплю. Хіба можете ви зрозуміти, Як її я кохаю, люблю ? Та коли б не вона, то для чого б і жити ? Але що… що вам, бідним, про це говорити… Чи ви любите матір свою ? (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Георгій Вороний
(1868, с. Журавка Чернігівська область – 1908) – російський математик українського походження. На його честь названі діаграми Вороного, що застосовуються у інформатиці.
Розгорнути