chrome firefox opera safari iexplorer

У Дніпропетровську встановили рекордної довжини лавку

25 жовтня 2011 о 12:54

Сімейну лавку відкрили на набережній у Дніпропетровську. Її вже визнали найдовшою лавою в країні, адже конструкція сягає 50 метрів завдовжки. Рекорд зареєстрували представники книги рекордів України.

Протягом місяця 12 ковалів працювали над створенням найдовшої лавки країни. Елементи виготовляли в майстерні, а конструкцію за день зібрали вже на набережній.

Костянтин Михальченко, директор підприємства ковалів: "Это все ручная работа, руки вкладывали максимально все свои силы и всю свою душу в производство инсталляций".

Організатори проекту кажуть: на лаві може розміститися велика родина з кількох поколінь - понад 100 людей. Досягнення зареєстрували представники книги рекордів України.

Ігор Підчібій, представник Книги рекордів України: "Этот рекорд зарегистрирован в категории "социальные проекты". Это самая длинная беспрерывная по протяженности скамеечка, лавочка... Это действительно уникальный проект для нашей страны, поверьте".

Познайомимося, кохаємо, будьмо разом, піклуємося, миримося, спілкуємося – на довгій сімейній лавці кожна пара знайде місце із написом, який відповідає її настрою. Діна Яківна з Дмитром Івановичем одними з перших прийшли подивитися на рекордну лавку. Подружжя разом вже 55 років. Кажуть, головне у сімейному житті – вчасно миритися.

Діна Яківна: "Уступать друг другу, понимать друг друга, лавочка – это лавочка, а жизнь – это жизнь, все в жизни бывает".

Юлія, мешканка Дніпропетровська: "Спасибо большое, что подарили такую лавочку, будем приходить, знакомиться".

На створення лави пішло півтори тонни металу, тож одне із головних завдань влади – вберегти принаду міста від збирачів металобрухту. У мерії кажуть – вже домовилися про охорону.

Іван Куліченко, міський голова Дніпропетровська: "Главный вопрос, чтоб люди понимали - разрушая скамейку счастья, они, в том числе, рискуют и собственным счастьем… Поэтому я думаю - рука вандала этой скамейки не коснется".

На урочистому відкритті мер міста оголосив конкурс на найбільшу дніпропетровську родину. Захід планують влаштувати у вересні наступного року, коли Дніпропетровськ святкуватиме день міста.

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути