chrome firefox opera safari iexplorer

Cтартував щорічний Всеукраїнський чемпіонат комп’ютерних талантів

03 листопада 2011 о 08:59

Найбільший відкритий чемпіонат для талановитої молоді, яка захоплюється ITтехнологіями, проводиться вже вчетверте з ініціативи Комп’ютерної академії «Шаг» і охоплює 13 міст України.

У 2010 році конкурс зібрав більше 5,5 тисячі учасників. Кількість цьогорічних досягла майже 2 тисяч і зростає щогодини.

Проект заснований ще в 2008 році з орієнтацією на молоде і прогресивне покоління, яке прагне проявити і реалізувати свої здібності у сфері ITтехнологій, дизайну та комунікацій. Тема конкурсних робіт чемпіонату «Золотий байт» на 2011 рік — «Новітні технології, які можуть допомогти вирішити сучасні проблеми в Україні».

«Золотий байт» проходитиме в три етапи. До участі в конкурсі запрошуються усі талановиті студенти та випускники українських навчальних закладів. Для цього необхідно пройти реєстрацію на сайті до 15 грудня і виконати перше онлайн-завдання. Участь у конкурсі є безкоштовною. При цьому цьогорічний призовий фонд змагань становить 500 тисяч гривень.

До того ж, слід зазначити, чемпіонат передбачає як особисту, так і командну участь у визначених номінаціях. Молоді комп’ютерні генії можуть спробувати себе у наступних номінаціях: «Юний Джедай», Windows Phone Jazz, «Мобільні технології», «Магістр проектів», «Навігатор мереж», «Кібермайстер», «Кліпмейкер», «Папараці», «Вебмайстер», «Король креативу» і «Фристайл». Номінації охоплюють усі основні напрямки ITпрограмування для десктопних систем та мобільних платформ, розробку ігор, створення веб­сайтів та управління мережами.

«Метою нашого чемпіонату є пошук талановитої молоді на різних етапах конкурсу, в усіх регіонах країни. Це надзвичайно важливий конкурс, оскільки він розвиває інтернет­технології в Україні, а також по завершеннi змагання наші переможці представлятимуть уже вкотре Україну на міжнародному конкурсі з ІТтехнологій «Imagine Cup2012», де вони щоразу посідають призові місця. Цього разу ми сподіваємося, що переможці «Золотого байта» посядуть на міжнародному рівні лише перші та другі сходинки», — зазначила у коментарі «УМ» організатор конкурсу, керівник департаменту PR Комп’ютерної академії «Шаг» Альбіна Лейва.

Також серед основних завдань конкурсу вагоме місце посідає звернення уваги нового покоління на проблеми людства, про які йдеться в Декларації тисячоліття Організації Об’єднаних Націй: мир, безпека, охорона навколишнього середовища, розвиток, здоров’я поколінь. Фінал проходитиме впродовж двох днів з 15 лютого в Києві.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути