chrome firefox opera safari iexplorer

Дві третини вакансій в Україні передбачають знання комп’ютера

04 квітня 2012 о 11:40

В Україні вже сьогодні 67% вакансій для молодих спеціалістів вимагають знання комп’ютера. Уже наступного року знання інформаційних технологій вимагатимуть 90% робочих місць в Європі у всіх секторах економіки.

Про це йшлося на Тижні комп’ютерних знань наприкінці березня.

«Молодь особливо вразлива до економічних труднощів. Сьогодні в Європі кожен п'ятий молодий спеціаліст – безробітний або ніколи не працював взагалі. Враховуючи, що більше половини робочих місць сьогодні потребують знання комп’ютера, важливо зосередити увагу молодого покоління на можливостях, які відкривають їм комп’ютерні технології, та на отриманні знань, які дозволять бути успішним у пошуках праці та на робочому місці», – зазначив генеральний директор компанії «Microsoft Україна» Дмитро Шимків.

Сьогодні, для того, щоб забезпечити молоді доступ до технологій та допомогти бути успішним на ринку праці, корпорація Microsoft оголосила про надання грантів європейським громадським організаціям – 17 неприбуткових організацій отримають гранти на загальну суму 1,5 млн євро.

Також європейські неурядові організації отримали від Microsoft програмне забезпечення вартістю170 млн євро для підтримки розвитку необхідних комп’ютерних навичок серед молоді.

Крім того, молоді спеціалісти можуть пройти тест на визначення рівня комп’ютерної грамотності — Skillage. Тест допоможе перевірити рівень комп’ютерних навичок, які необхідні під час пошуку роботи, а результати тесту можна буде показати роботодавцю, включивши їх у резюме.

Джерело: ZAXID.NET
Розділи: Суспільство

10 вересня

Інші дати
Народився Олександр Довженко
(1894 – 1956) – видатний український письменник, кінорежисер, кінодраматург, художник, класик світового кінематографу.
«Боже, як багато у світі краси! Яке небо! А Дніпро синій-синій, чистий. Брате мій Дніпре, батько мій дорогий і прекрасний» (О. Довженко)
Розгорнути
Народився Олександр Палладін
(1885 - 1972) — український біохімік. Президент Академії наук Української РСР (1946—1962), академік АН УРСР і АН СРСР. Засновник української школи біохіміків.
Розгорнути
День пам’яті Івана Григоровича-Барського
(1713 – 1791), найвидатніший архітектор українського бароко.
"Трудившийся в разных строениях, воду привел в различные места в города сем от различных источников с-под гор, а потом строил каменные церкви, колокольни и покои. Первую церковь зделав у Кирилловском монастыре, з зводницею и брамою, и погребами, церковь Покровскую и Набережно-Никольскую; у Козельце церковь штукатурнею украшал и тынковал, и колокольню вновь построил, у Золотоношском Красногорском монастыре церковь, колокольню у Петропавловськом монастыре, у Соборно-Успенском соборе с церквою. Ещё магазин городской и гостинной дом, жилые покои Греческому монастирю и Юрию Дранчеву…"
Розгорнути