chrome firefox opera safari iexplorer

«Динамо» присвоїть собі «Олімпійський»

15 листопада 2011 о 09:35

Київське «Динамо» веде переговори з керівництвом НСК «Олімпійський», щоб з нового року проводити всі домашні матчі на головній арені країни. Про це під час веб-конференції розповів голова департаменту «Динамо» по роботі зі ЗМІ Микола Несенюк.

— Зараз ідуть переговори і, наскільки я знаю, мова йде про те, щоб «Олімпійський» стадіон став постійною домашньою ареною «Динамо», так як це було до 1995 року.

— Тільки на єврокубкові матчі?
— Ні, повністю, так, як до 1995 року. Йдуть переговори, щоб цей стадіон став нашою домашньою ареною, так як це було завжди. Це наша арена, всі наші історичні перемоги були здобуті саме там. Сподіваюся, що все-таки домовленість буде, і «Динамо» в наступному році буде всі свої матчі проводити на новому, дуже добре обладнаному стадіоні і це дозволить людям комфортно дивитися футбол. Сподіваюся, що відвідуваність зросте набагато.

— Зараз 16 000 на стадіоні «Динамо» і, тим не менш, ми приходимо на напівпорожній стадіон на матчі чемпіонату, яким чином можна заповнити один з найбільших стадіонів в Україні?
— Справа в тому, що якщо взяти радянські часи, коли вся Україна вболівала за «Динамо», стадіон повністю заповнювався три, чотири, п'ять разів на рік, а так відвідуваність була 20-25 тисяч. Я впевнений, що на цей стадіон мінімум двадцять тисяч глядачів буде приходити на кожен матч.

— Це окупиться для «Динамо»?
— Все буде нормально, йдуть переговори, щоб все для нас окупилося. Це дуже складні переговори, там багато питань і, я думаю, що ми їх все вирішимо. Люди в тому ж Донецьку кажуть, що нова арена автоматично додає тисяч десять глядачів. Люди приходять дивитися футбол в комфортабельних умовах — там дах, там тепло, є фаст-фуди, це новий стадіон, який зроблений за всіма вимогами УЄФА для Євро-2012.

«Олімпійський» — розкішний стадіон, я сподіваюся, що на цей стадіон люди із задоволенням будуть ходити.

Джерело: ТСН
Розділи: Здорова Спорт в Україні

22 грудня

Інші дати
Народився Данило Самойлович
(1744, с.Янівка, Чернігівська область - 1805) – український медик, засновник епідеміології в Російській імперії, фундатор першого в Україні наукового медичного товариства. Першим довів можливість протичумного щеплення.
Розгорнути
Народилася Марко Вовчок (Марія Вілінська)
(1833, Росія – 1907) – українська письменниця. Автор повістей «Інститутка», «Кармелюк», «Невільничка», «Сава Чалий».
«Вже нігде нема такого широкого степу, веселого краю, як у нас. Таки нема, нема, нема та й нема! Де такі тихії села? де такії поважнії, ставнії люде? Де дівчата з такими бровами? Згадати любо, побачити мило, тільки що жити там трудно» (Марко Вовчок)
Розгорнути
День енергетика
Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників енергетики та електротехнічної промисловості України…» згідно Указу Президента України «Про День енергетика» від 12 листопада 1993 р. № 522/93.
Розгорнути
День працівників дипломатичної служби
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль працівників дипломатичної служби України у підтриманні мирного і взаємовигідного співробітництва України з членами міжнародного співтовариства, забезпеченні при цьому національних інтересів і безпеки України, а також захисті прав та інтересів громадян і юридичних осіб України за кордоном…» згідно Указу Президента України «Про День працівників дипломатичної служби» від 21 листопада 2005 р. № 1639/2005.
Розгорнути