chrome firefox opera safari iexplorer

«Динамо» і «Шахтар» не зіграють на «Олімпійському»

14 жовтня 2011 о 11:00

Матч 1 / 8 фіналу Кубка України між київським «Динамо» і донецьким «Шахтарем», запланований на 26 жовтня, відбудеться не на реконструйованому до Євро-2012 НСК «Олімпійський», а на домашній арені «біло-блакитних» — стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського, інформує ЛІГАБізнесІнформ.

На стадіоні зараз йде усунення дрібних недоробок. Хоча роздягальні і суддівська в принципі готові, і теоретично арена могла б прийняти футбол 26 жовтня. Але дата першого матчу затверджена давно і міняти її не будуть.

«Офіційно перший матч на новому» Олімпійському "- 11 листопада. До нього посилено готуються, робота розрахована по хвилинах. Думаю, організаторам незручно перед цим проводити інший поєдинок. Ніхто ж не знав, що в Кубку випаде такий жереб. Якби запитали моя думка , я, звичайно, хотів би провести цю кубкову дуель на «Олімпійському». Перша причина: більша кількість місць, друга — комфорт. Але «Олімпійський» — стадіон державний. Щоб ми там грали, нас повинні запросити в гості. А в гості ми ходити не особливо любимо — хочеться мати довгостроковий взаємовигідний договір. Тоді «Динамо» буде там грати. Можливо, вже навесні. Переговори йдуть «, — сказав президент» Динамо «Ігор Суркіс, слова якого наводить» Сегодня ".

Нагадаємо, «Олімпійський» мають відкрити товариським матчем між збірними України та Німеччини, запланованим на 11 листопада.

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути