chrome firefox opera safari iexplorer

«Воплі Відоплясова» гучно відзначили 25-й день народження

21 листопада 2011 о 11:49

Вітання у Палаці спорту приймав гурт «Воплі Відоплясова». Двадцять п'ятий день народження відзначили грандіозним концертом у Києві, за участі гостей з-за кордону. Олега Скрипку та його команду зі сцени вітали білоруські рокери «Ляпіс Трубєцкой», російський гурт «Ленінград», український — «Бумбокс», а також оркестр Збройних сил України.

І так — уже двадцять п'ять років:

Олег Скрипка: "Нам сьогодні двадцять пять. Ми зібралися разом опять".

День народження в Палаці спорту. Палац тріщить — гостей 10 тисяч.

Шанувальник: "Дуже вітаю хлопців з групи «ВВ». Бажаю їм, щоб гостей завжди було більше рік від року. Але щоб у нас заход до цього свята був більш європейський". 

Шанувальник: "Коли вони виходять на сцену - то найкраща розвага для душі і тіла".

Веселі бабусі...

Шанувальниці: "Ги-ги, «Весна, весна вгамує!»

Типові рокери...

Шанувальники: "Сьогодні в клубі будуть танці -є-є-є!"

І ті, кому не до танців...

Шанувальник на милицях: "Дякую вам за те, що ви є, «Воплі»! Ми без вас — як без ніг".

І ті, хто встиг ще до концерту перехилити чарку за здоровя ВВ.

Шанувальники: "За здоров'я групи «Воплі Відоплясова». Ще років 25 два раза".

Здоров'я — здоров'ям, а подарунки ніхто не скасовував. До свята - «Воплі» нарядилися в новенькі костюми.

Олег Скрипка, лідер гурту: "В мене давно була мрія — я хотів собі завжди зробити піджак з лампочками. Все дякуємо, бо батарейка сідає".

І пішли приймати подарунки від друзів.

Андрій Хливнюк, лідер гурту «Бумбокс»: "Що ж ще ми можем подарувати нашим друзям, як не касетний програвач, на якому ми вперше їх почули".

А далі — посипалися перламутрові кнопки до баяна, м'ячі і футболки.

Спеціально запрошених гостей Скрипка назвав «прибульцями». Усі «прибульці» співали своє і переспівували ВВ-шне.

Одна гостя на це свято таки не приїхала: епатажна рокерша з Німеччини Ніна Хаген — її піснями «Воплі» надихалися ще на зорі свого творчого шляху. Пятдесятишестирічна німкеня мала втнути дуетом зі Скрипкою фірмову пісню «Танці». Захворіла, і не приїхала. Та й не дуже хотіла.

Олег Скрипка: "Ніна Хаген відмовилась їхати із-за того, що відбуваються політичні передряги з Юлією Тимошенко. Але вдалося пояснити, що це не «Воплі Відоплясова» посадили Тимошенко".

Худющі і смішні — студенти Київського політехнічного інституту, без музичної освіти, в кінці 80-х грали по будинках культури, дуркували, розбили не один бюст радянським вождям і порвали не один баян.

Олег Скрипка: "В мене живих баянів вдома — сім, і уламків — штук пять".

Пробивалися через Росію і Францію — а тепер їх називають легендою українського року.

Олег Скрипка: "Я, чесно кажучи, вже ніяк не реагую. Бо нас легендами почали називати років двадцять тому".

Андрій Хливнюк, лідер гурту «Бумбокс»: "Ми ще пацани порівняно з ними".

Лесь Подерв'янський, художник, драматург: "Від хлопців — пре".

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути