chrome firefox opera safari iexplorer

У столиціі пройде виставка гобеленів

22 листопада 2011 о 13:55

22 листопада в арт-холі «Кайрос» Ольги Богомолець відбудеться відкриття виставки тканих робіт молодої художниці Ганни Вершиніної «Ткані візерунки на килимі життя».

Як повідомляє прес-служба Богомолець, виставка – черговий крок майстрині до популяризації ткацтва – мистецтва, що має багатовікову історію та глибокі традиції.

Відвідувачі побачать гобелени виконані за стародавньою технікою із застосуванням сучасних матеріалів. Для виготовлення застосовуються не лише з традиційної для ткацтва вовняної пряжі, а й з таких сучасних матеріалів як, конопляної і шовкової ниток, сизалі (натуральне волокно), стебел трав та ворсинок з пальмової кори. Все це надає виробам фактурності, а малюнкам – глибину і об’єм.

На виставці покажуть 50 творів майстрині: гобелени-панно, картини-гобелени, міні-гобелени.

Для відвідувачів виставка буде відкрита до 1 грудня з 11 до 19 години. Вихідні дні – неділя, понеділок. Вхід – вільний. Арт-хол знаходиться на вул. Інститутській, 22/7.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути