chrome firefox opera safari iexplorer

На Рівненщині пройде слов’янський фестиваль «Коляда»

13 грудня 2011 о 12:16

З 8 до 29 січня колядувати на Рівненщину для участі у слов’янському фестивалі «Коляда» приїдуть колективи з різних регіонів України, а також із Білорусі та Польщі.

Про це ЗІКу повідомили у прес-службі Рівненської ОДА.

Тож у Пересопниці на Різдвяні свята церковні співи можна буде послухати в музеї Першокниги, а фольклорні дійства відбуватимуться у музеї-садибі.

У фестивалі братиме участь і місцева громада. Так, до дійства готується пересопницький вокальний ансамбль «Стубляни», а також молодь, яка виступатиме із вертепом.

23 серпня

Інші дати
23 серпня відзначають:
  • Європейський день пам’яті жертв сталінізму і нацизму.
  • Міжнародний день пам’яті жертв работоргівлі та її ліквідації.
Розгорнути
Народився Анатолій Перепадя
(1935, с. Попелак Херсонської обл. - 2008) - український перекладач із французької, італійської, португальської, іспанської, каталонської мов. Перекладав твори Сервантеса, Пруста, Сент-Екзюпері, Камю та ін.
Розгорнути
Народився Осип Маковей
(1867, м.Яворів, Львівська область – 1925)український письменник, публіцист, редактор багатьох періодичних видань, педагог та громадсько-політичний діяч.
«Тихий сон по горах ходить, Не шуміть, ліси зелені, За рученьку нiчку водить. Спати йдіть, вітри студені. I шумлять ліси все тихше, Най малята сплять здорові, Сон малих звiрят колише. Най їм сняться сни чудові. (Осип Маковей)
Розгорнути

Новини Дивитися всі