chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві вперше покажуть скандальні картини Олега Кулика

15 грудня 2011 о 18:54

Завтра, 16 грудня, в Mironova Gallery відкриється перша в Україні виставка одного з найвідоміших на Заході сучасних художників зі Східної Європи — Олега Кулика.

Як повідомили в Mironova Gallery, виставка триватиме до 25 січня.

На ній будуть продемонстровані роботи з найвідоміших фото-проектів Вікна і Новий Рай, багато з яких були презентовані на 49-й Венеційській бієнале у 2001 році. В Україні проекти представить сам автор.

Українець за національністю, Кулик живе і працює в Москві. На початку 90-х автор прославився завдяки перформансу людина-собака, який отримав величезний резонанс у всьому світі й приніс художнику скандальну популярність.

У багатьох випадках проекти митця супроводжували скандали і гоніння влади. Так, у 2008 році паризька поліція заарештувала 30 робіт Олега Кулика, оголосивши їх порнографічними.

31 липня

Інші дати
Сергій Подолинський
1850 – громадський і політичний діяч, лікар, соціолог, економіст, публіцист, член «Женевського гуртка».
Розгорнути
Народився Олександр Маркович
(1790, с. Сварково, Сумська область – 1865) – український історик та етнограф. Основні праці присвячені історії дворянства, побута та етнографічним особливостям України.    
«Людське суспільство можливе лише тому, що є різноманітність типів і психологічних осіб окремих людей, бо ніяке суспільство не склалося б із цілком однакових однотипних індивідуумів". (Дмитро Чижевський)
Розгорнути
Народився Ілля Борщов
(1833, м.Петербург, Росія – 1878) – український та російський ботанік, натураліст, фахівець у галузі анатомії та фізіології рослин.  
Розгорнути