chrome firefox opera safari iexplorer

Колючий дріт біля будівлі Кабміну встановлено років 8-10 тому

17 грудня 2011 о 20:43

Кабінет Міністрів України спростовує інформацію про обнесення його будівлі колючим дротом.

Відповідна заява оприлюднена на Урядовому порталі.

«Повідомляємо, що жодних нових огорож навколо приміщення Кабінету Міністрів останнім часом не було встановлено. І не планується встановлювати. Насправді колючий дріт, який зображено на фото, було встановлено ще років вісім-десять тому. Він огороджує частину периметра від вулиці Інститутської до вулиці Грушевського і проходить крутим схилом порожньої ділянки. До речі, з цього боку до будівлі ніхто не підходить, тому що жодних доріг – автомобільних чи пішохідних – тут немає. Під’їзд та вхід до Будинку уряду забезпечується з боку вулиць Садової та Грушевського, де немає жодного «колючого дроту», яким вирішили полякати громадян у пошуках «сенсації» мас-медіа», – йдеться у повідомленні.

Напередодні деякі засоби масової інформації повідомляли, що Кабмін обгородили колючим дротом, і додавали відповідні фото. Цей факт подавався, як наслідок акцій протесту біля Верховної Ради та Кабінету Міністрів.

Джерело: ZIK
Розділи: Громадянська Суспільство

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути