chrome firefox opera safari iexplorer

Гостям Євро покажуть «11 унікальних місць української столиці»

26 грудня 2011 о 14:45

Головне управління з питань підготовки Євро-2012 Київської міської державної адміністрації завершило розробку першого флаєру та Z-карти українською та англійською мовами «11 унікальних місць Києва».

Вони мають стати своєрідними довідниками для туристів та вболівальників єврочемпіонату, які завітають до Києва влітку 2012 року, повідомляє Інформаційний центр «Україна-2012».

Завдяки своїй компактній формі, флаєри та Z -карти є дуже зручними у користуванні, пише сайт. Вони містять коротку довідку про 11 візитівок Києва та схематичне їх розміщення на карті центральної частини міста.

До переліку унікальних місць української столиці, зображених на путівниках, увійшли: Собор святої Софії, Михайлівський Золотоверхий собор, Собор святого Володимира, Києво-Печерський історико-культурний заповідник, Золоті ворота, Маріїнський палац та парк, пам’ятний знак на честь засновників Києва, Будинок з химерами, Андріївський узвіз, Національна опера України імені Тараса Шевченка, парк та пам’ятник Тарасу Шевченку.

Окрім зазначеного, на Z-карті надрукована схема ліній київського метрополітену.

Наразі уже готові 25 тисяч примірників флаєрів та Z -карт.

На часі, інформують у Головному управлінні з питань підготовки та проведення Євро-2012 – підготовка аналогічних флаєрів та Z -карт, які інформуватимуть гостей столиці про НСК «Олімпійський» та фан-зону Києва.

Довідка

Z-карта являє собою паперовий носій особливого формату, кількаразово складений між двома твердими обкладинками. Розмір Z-карти ідентичний розміру звичайної банківської картки.

Переглянути макети флаєрів та Z-карт можна тут.

2 травня

Інші дати
Народився Микола Вілінський
(1888, м. Голта, Херсонська область – 1956) – український композитор, педагог. Автор симфонічних сюїт, кантат, вокально-хорових обробок українських, російських і молдавських народних пісень, романсів, камерно-інструментальних творів, а також ряду теоретичних робіт і статей. Вважається засновником баладного жанру в український фортепіанній музиці.
«Микола Миколайович Вілінський був прекрасним музикантом і прекрасною людиною. На всіх його творах лежить печать справжнього таланту і всі вони показують тонкий смак і велику професійну майстерність автора.» (Борис Лятошинський)
Розгорнути
Народився Володимир Лучицький
(1877, м. Київ – 1949) - український геолог, петрограф. Велике значення мають його роботи з вивчення Українського кристалічного щита, Криму. Відкрив родовищ графітів, каолінів. Склав гідрогеологічні та геологічні карти України.
Розгорнути