chrome firefox opera safari iexplorer

Цього року українські спортсмени здобули 450 нагород

28 грудня 2011 о 16:59

На кінець грудня спортсмени України з олімпійських видів спорту вибороли 450 нагород. З них — 110 золотих, 137 срібних та 203 бронзових.

Про це сказав Голова Державної служби молоді та спорту України Равіль Сафіуллін на прес-конференції, повідомили в прес-службі Держслужби молоді та спорту України.

Голова служби відзначив кращі досягнення в спорті року, що минає. На чемпіонатах світу в олімпійських видах спорту українські спортсмени здобули 6 золотих нагород. Чемпіонами світу і героями року стали: легкоатлетка Ольга Саладуха з Донецька, Вікторія Терещук з Луганська (сучасне п'ятиборство).

Однією з найяскравіших спортивних перемог року стала перемога українських боксерів на чемпіонаті світу в Баку – чотири золотих та одна срібна нагорода і кращий боксерський результат за всю історію України.

Вдало виступили дівчата-боксери на чемпіонаті Європи з боксу – сім нагород, максимальну кількість ліцензій до Лондона – 10 — завоювали наші важкоатлети на чемпіонаті світу в Парижі; можна відзначити виступ українських шаблісток на чемпіонаті світу з фехтування в Італії (дві нагороди) та веслувальників — на чемпіонаті Європи з академічного веслування, де вони посіли третє місце, вдало виступали плавці, багатоборці, дзюдоїсти, спортсменів-каратисти, сумоїсти та багато-багато інших.

Равіль Сафіуллін також повідомив, що з неолімпійських видів спорту українські спортсмени вибороли на чемпіонатах світу 94 золотих, 88 срібних, 87 бронзова медалей; чемпіонатах Європи — 110 золотих, 67 срібних, 73 бронзових медалей; кубках світу – 16 золотих, 11 срібних, 10 бронзових медалей.

Джерело: УНН
Розділи: Здорова Спорт в Україні

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути