chrome firefox opera safari iexplorer

Українські біатлоністи фінішували в 30-ці сильніших

13 січня 2012 о 09:22

У чеському Нове-Место в четвер відбулася друга гонка п'ятого етапу Кубка світу з біатлону. Чоловіки розіграли нагороди у індивідуальній гонці на 20 кілометрів.

Перемогу сенсаційно здобув росіянин Андрій Маковеєв, для якого ця вікторія стала першою в кар'єрі. Для нього сьогодні склалося все: і пристойний хід по дистанції, і стовідсоткова точність на вогневих рубежах.

Срібло виборов лідер загального заліку Кубка світу норвежець Еміль Свендсен. «Вікінг» до останнього претендував на перемогу, але фатальним для нього став неточний постріл на останньому рубежі. Бронзу виграв швед Бьорн Феррі, припустившись одного промаху.

Українські хлопці провели відносно непогану гонку. Двоє наших біатлоністів фінішували в тридцятці найсильніших: кращим в команді став наш штатний снайпер Олександр Біланенко, якому не вдалося закрити тільки одну мішень.

Хороший результат показав і Артем Прима: при чистій стрільбі молодий спортсмен міг розраховувати на місце в десятці. Одного точного пострілу до очкової зони не вистачило Андрію Дериземлі. Але головним показником у цій гонці стало зміцнення позицій в Кубку націй.

Україна закріпилася на десятому місці. У загальному заліку Кубка світу як і раніше лідирує Еміль Свендсен. Мартен Фуркад і Тар'єй Бо займають друге і третє місця відповідно.

ЖІНКИ. У п'ятницю відбудеться жіноча спринтерська гонка. Українки вийдуть на старт під наступними номерами: 21. Наталія Бурдига, 34. Валя Семеренко, 78. Віта Семеренко, 80. Олена Підгрушна.

 

Джерело: ТСН
Розділи: Здорова Спорт в Україні

6 травня

Інші дати
Народився Лев Каплан
(1899, м. Могилів-Подільський - 1972) - український художник, графік реалістичного напряму. Автор числених плакатів, ілюстрацій до книжок, карикатур.
"Художник - гармонізатор суспільства, його душа, так само, як і поет, духовний провідник, людина, котра об'єднує націю." (Лариса Дем'янишина)
Розгорнути
1686 — між Росією і Річчю Посполитою було підписано угоду, названу — «Вічним миром».
Сусідні держави в черговий раз між собою ділили українські землі. Підписана угода підтверджувала умови Андрусівського перемир'я 1667 р. Він закріпив за Росією Смоленськ з околицями, Лівобережну Україну з Києвом, Запоріжжя і Сіверську землю з Черніговом і Стародубом. "Вічний мир" 1686 р. насправді був початком анексії українських територій.
«Для всіх ти мертва і смішна, Для всіх ти бідна і нещасна, Моя Україно прекрасна, Пісень і волі сторона» (Олександр Олесь)
Розгорнути