chrome firefox opera safari iexplorer

Завод «Більшовик» знесуть, а Шулявський міст розширять

19 січня 2012 о 12:13

Після демонтажу ринку секонд-хенд Шулявський шляхопровід розширять і облаштують на ньому додаткові з'їзди.

Про це пише «Комсомольська правда» з посиланням на директора інституту «Київдормістпроект» Володимира Воробйова.

«Пропускна спроможність естакади у чотири смуги себе вичерпала, через що там часто виникають затори. У зв'язку із цим ще в 2008 році був проведений тендер на проектування розв'язки», - сказав чиновник.

Він додав, що проект реконструкції готовий, і будівельні роботи можуть розпочати хоч завтра. Справа затягує питання власності навколо непрацюючого цеху заводу «Більшовик».

Згідно з проектом, цей об'єкт знесуть, а на його місці збудують заїзд і з'їзд із проспекту Перемоги на вулицю Гетьмана. Під мостом зроблять розворот на вулицю Гетьмана, а на території, де був ринок, з'явиться автостоянку, а існуючий заїзд із проспекту Перемоги на вулицю Гетьмана приберуть.

Саму естакаду планують розширити приблизно на третину, при цьому рух по проспекту Перемоги перекривати не будуть. Обмежать проїзд лише по шляхопроводу з вулиці Гетьмана й Довженка.

За словами Воробйова, на ремонтні роботи (разом з компенсацією за цех «Більшовика») знадобиться 400 – 450 мільйонів гривень.

До Євро-2012 роботи не почнуть, щоб не спровокувати обмеженням руху ще більші затори, які й так регулярно виникають у цьому місці.

Для довідки. Шулявський міст, побудований в 1964 році, востаннє реконструювали у 1984-му.

Про нові ремонтні роботи заговорили після серії пожеж у 2005 році, що сталися на території секонд-хенда під мостом.

Як відомо, напередодні нового року комунальники розпочали демонтувати шулявський секонд-хенд. Коли розібрали дві третіх ринку, торговці попросили владу дати їм час на те, щоб переїхати на інші місця.

Продавцям вживаних речей дали 4 тижні.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути