chrome firefox opera safari iexplorer

Семінар «Як розмовляти з дітьми про мистецтво»

Дата події:15-19 лютого 2012 р.
Місце події:Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків (вул. Терещенківська, 15-17)
Більше про подію:

З 15 по 19 лютого громадська організація «Культурний Проект», Французький інститут в Україні та Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків запрошують відвідати семінар для вчителів, працівників музеїв «ЯК РОЗМОВЛЯТИ З ДІТЬМИ ПРО МИСТЕЦВО» від Франсуази Барб-Галь — французького педагога і мистецтвознавця, консультанта міністерства освіти Франції.

Авторка познайомить слухачів із власною методикою роботи з дітьми різного віку, мета якої — зробити мистецтво доступнішим для дітей, дати їм можливість по-своєму розуміти художні твори, залежно від вікової специфіки сприйняття навколишнього світу.

Семінар передбачатиме: лекції для широкої аудиторії та практикуми для спеціальної групи учасників.

Для участі в семінарі усім бажаючим слід заповнити АНКЕТУ (будь-ласка, завантажуйте з сайту «Культурного проекту»), за результатами якої комісією від організаторів буде обрано 20 учасників практичних занять.

Анкети учасників приймаються до 31 січня по e-mail: info@culturalproject.org.

Вхід на лекції та практикуми — безкоштовний, попередня реєстрація обов'язкова.

Практикуми покликані зафіксувати теоретичні знання, висвітлені на лекції. Слухачі зможуть це зробити, працюючи безпосередньо із творами, представленими в експозиції музею.

Контактні особи:

Мар'яна Мусій, тел. 097 76 55 092, e-mail: m.musii@culturalproject.org
Альона Ковальова, тел. 067 631 34 16, e-mail: a.kovalyova@culturalproject.org

27 грудня

Інші дати
День пам’яті Мелетія Смотрицького
(1577, Хмельницька область - 1633) — світське ім'я Максим Герасимович, письменник, церковний і освітній діяч, український мовознавець, праці якого вплинули на розвиток східнослов'янських мов. Автор «Граматики слов'янської» (1619), що систематизувала церковнослов'янську мову.
«Не віра робить Русина русином, Поляка поляком, Литвина литвином, а народження і кров руська, польська і литовська». (Мелетій Смотрицький)
Розгорнути
Народився Василь Ємець
(1890, с.Шарівка, Харківська область – 1982) – бандуриста-віртуоза, бандурного майстра, історика, письменника. На своїй бандурі виконував транскрипції творів Бетховена, Чайковського, Дворжака і мріяв поставити її поруч арфи, скрипки, піаніно.
Розгорнути