chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні потеплішає з 15 лютого

06 лютого 2012 о 09:10

У вихідні північний захід України потонув у снігу, а центр і схід, як і раніше мерзли — вночі було до -30.

За прогнозами Гідрометцентру, за 2-3 дня опади поступово припиняться, але набагато тепліше не стане: на заході, півночі та в центрі вночі -10-15, вдень -8-13. У Криму вночі -6-11, вдень -3-8, пише «Сегодня».

Північно-східний вітер, який не пустив снігові хмари на схід України, змусить померзнути жителів Луганщини, Донбасу та харків'ян: у них буде вночі -23-28, вдень -14-19. У Криму і Приазов'я, хоч і тепло — в Криму вночі -1-6, вдень від -1 до +4, на Запоріжжі та Херсонщині на 5-6 градусів холодніше, зате там очікується сильний вітер — до 30 м / с. В Карпатах буде тепліше: -5, легкий сніжок. У Києві вночі -15-17, вдень -12-14, з вівторка сонце, але до суботи вночі до -20 ° С.

«Потеплішає вище нуля вдень лише після 15 лютого, однак ночами підмерзне, на снігу утворюється наст, на дорогах - крижана кірка, ходити і їздити неприємно, потрібна обережність, до кінця лютого і на початку березня буде „плюс“. Зима повернеться після 10 березня», — говорить народний синоптик з Дніпропетровська Валерій Некрасов.

Синоптики обіцяють українцям тиждень лютих морозів (-20 ° С і більше) вже з середи, але теж до 15 лютого, потім скрізь потеплішає до -5-7 вночі, 0 і вище вдень.

Снігопадів з 8 по 15-е не очікується: по всіх регіонах або невеликий сніжок, або сухо.

Джерело: ТСН
Розділи: Довкілля Здорова

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути