chrome firefox opera safari iexplorer

Аеропорт «Львів» офіційно отримав нову назву

07 лютого 2012 о 14:18

Міністерство інфраструктури України видало наказ про зміну назви ДП "Міжнародного аеропорту «Львів».

У наказі зазначено, що з 6 лютого 2012 року нова назва аеропорту повинна бути Державне підприємство «Міжнародний аеропорт „Львів“ імені Данила Галицького».

«Скорочене іменування : «ДП «МА «Львів» ім.Данила Галицького», – йдеться в наказі.

Нагадаємо, 9 листопада 2011 року на засіданні Кабміну за поданням віце-прем`єр-міністра — міністра інфраструктури Бориса Колеснікова Міжнародний аеропорт «Львів» отримав назву на честь засновника міста короля Данила Галицького.

Раніше у Львові представили новий логотип Міжнародного аеропорту «Львів». Переможцем конкурсу на розробку логотипу став дизайнер Віктор Федюк.

Додамо, що офіційну пропозицію уряду назвати львівський аеропорт іменем короля Данила після громадського голосування до уряду подав мер Львова Андрій Садовий.

Також депутати міста вимагали додати до назви слово «короля».

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути