chrome firefox opera safari iexplorer

Львів ризикує залишитися без внутрішніх та деяких закордонних авіарейсів

03 листопада 2012 о 09:14

В аеропорту “Львів” імені Данила Галицького новий скандал. Не встигли вгамуватися пристрасті щодо встановлення на території летовища сміттєспалювальної установки для утилізації відходів з повітряних суден, як виникла загроза припинення внутрішніх та деяких міжнародних авіарейсів, пише Високий замок.

Керівництво летовища попередило українських авіаперевізників про борги перед аеропортом. Якщо найближчим часом авіакомпанії не заплатять аеропорту гроші, то він погрожує припинити обслуговування окремих рейсів. Цю інформацію підтвердила “ВЗ” менеджер з маркетингу МА “Львів” імені Данила Галицького Галина Винарчик.

“За станом на 30 жовтня деякі українські авіаперевізники оплачують послуги, надані Міжнародним аеропортом «Львів», із порушеннями. Це призвело до виникнення боргів у значних розмірах. В разі подальшого недотримання договірних зобов’язань, аеропорт залишає за собою право припинити обслуговування рейсів”, — йдеться у повідомленні на офіційному сайті аеропорту.

У прес-службі аеропорту не кажуть, яку суму заборгували авіаперевізники, мовляв — комерційна таємниця.

“Авіаперевізники заборгували нам за обслуговування рейсів, — каже Галина Винарчик. — Наразі аеропорт не припиняв жодного рейсу, лише попередили компанії про борги. Якщо вони відреагують, то проблем не буде”.

З досьє «Високого замку»

З Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького авіарейси мають 12 іноземних та 4 українські перевізники (“АероСвіт”, “МАУ”, “Роза вітрів” та “Ютейр¬Україна”).

Зі Львова можна долетіти до Москви, Варшави, Неаполя, Відня, Мюнхена, Праги, Стамбула, Тімішоари, Дортмунда, Венеції, Вроцлава, Кракова, Салонік, Хургади, Анталії, Сургута, Тівату.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути