chrome firefox opera safari iexplorer

Європейські фанати шоковані цінами на українські готелі

08 лютого 2012 о 14:58

Європейці зіткнулися з неприємностями ще до старту Євро-2012. Вболівальники, які вже придбали квитки на матчі, просто в шоці від цін на українські апартаменти, які вже піднялися у кілька разів.

«Я поки не забронював житло в Києві, бо не хочу бути обдуреним. Ціни на квартири та готелі значно завищені. Те, що я — британець і приїхав на футбольний матч, не означає, що я багатий», — розповів англійський вболівальник Раян Чепмен, який збирається відвідати матч Швеція–Англія, який відбудеться 15 червня у столиці України. За словами Раяна, якщо він не знайде вигідний варіант житла, то спатиме на автобусній зупинці або в метро.

На популярному в Європі сайті з бронювання квитків в готелях booking.com апартаменти в Києві на 15 червня можна замовити за ціною від 300 до 1000 євро на добу.

70 євро коштує місце в хостелі — дешевому молодіжному готелі з мінімальним комфортом.

Однак в день фінального матчу 1 липня навіть за хостел вболівальнику треба розкошелитися як мінімум на 100 євро.

Тризіркові українські готелі, номери в яких зазвичай коштують від 50 до 100 євро, на час Євро-2012 підняли ціни до 200-700 євро.

Також Чепмен зізнався, що хотів побувати на матчах своєї збірної в Донецьку, але дізнавшись ціни, передумав. Згідно з даними німецького інтернет-сайту CHECK24.de, у Донецьку у день півфінального матчу, 27 червня, можна замовити лише місце в наметовому таборі, вартістю 126 євро на добу. Всі готелі та апартаменти на цей день вже заброньовані.

Зазначимо, що в середині липня, вже після Євро-2012, зняти двокімнатні апартаменти в центрі Донецька можна за 49 євро на добу.

У свою чергу, експерти радять європейцям не поспішати з бронюванням номерів в готелях на Євро-2012. І радять замовляти житло за три місяці до початку турніру. «Такий невиправдане зростання цін повинен бути зупинений УЄФА. За нашими прогнозами, ситуація повинна змінитися найближчим часом», — заявив керівник східноєвропейського відділу туристичного порталу expedia.com Вольфганг Пагль.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути