chrome firefox opera safari iexplorer

Німецькі ветлікарі стерилізують українських бездомних тварин

09 лютого 2012 о 11:18

За сприяння Принцеси Майї фон Гогенцоллерн та директора Європейської організації захисту природи та тварин «ETN» Дітера Ернста, до Києва прибули ветеринарні лікарі для проведення заходів зі стерилізації тварин.

Як повідомляє прес–служба Київської адміністрації, експерти ділитимуться досвідом зі столичними ветлікарями щодо ефективних методів стерилізації.

За інформацією "України молодої", акція щодо безкоштовної стерилізації безпритульних тварин лікарями Німеччини триватиме до 19 лютого. Здійснюватимуть її фахівці на базі ветеринарних клінік КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини», у громадських притулках та у притулку містечка Бородянка.

Тож можна констатувати, що київські чиновники таки погодилися на співпрацю з іноземцями, хоча наприкінці листопада директор київського Центру ідентифікації тварин заявляв, що ситуація з убивствами тварин перебільшена, і натякав, що у Києві тварин простерилізують своїми силами.

Водночас президент товариства SOS Тамара Тарнавська зазначає: говорити про те, що проблему стерилізації буде вирішено за два тижні, не можна. «По–перше, за цей час максимум вони зможуть простерилізувати 500 собак. По–друге, для цієї роботи вибрали трохи незручний час — морози, тварини після операції будуть ослабленими, частина навіть може загинути», — зазначає вона, однак додає, що все ж краще, аби кияни подавали заявки на стерилізацію тварин зараз, поки роботу проводитимуть європейські фахівці і поки для цього є ресурс. Заявки можна подати за телефонами:515–09–16, 417–54–20, 563–94–79.

Нагадаємо, за європейськими дослі­дженнями, тільки стерилізація є ефективним інструментом вирішення проблем безпритульних тварин. Якщо простерилізувати усіх, через чотири роки тварин стане менше увосьмеро, їх поступово зможуть вмістити притулки.

Окрім того, експерти ставлять під сумнів епідемію сказу, яка, буцімто, маламісце у столиці. Захисники вважають, що основною її метою стали вбивства тварин під приводом сказу.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути