chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві визначать кращих вокалістів і хореографів на конкурсі «PREMIER-2012»

17 лютого 2012 о 08:09

У столиці з 24 по 27 лютого відбудеться третій Міжнародний конкурс «PREMIER-2012».

Організатором цього заходу виступив Благодійний фонд «Віват Арт» за сприяння Міністерства культури України та Головного управління культури і мистецтв КМДА.

Протягом чотирьох днів на сцені Центру культури та мистецтв МВС та в Будинку вчених виступатимуть кращі вокалісти й хореографи з України, Росії, Білорусі, Італії, Туркменістану, Китаю та Молдови.

Усього в конкурсі візьмуть участь понад 600 учасників.

«Нинішній Конкурс – надзвичайна подія. Завдяки насиченій програмі глядачі почують музичні твори в прекрасному виконанні молодих і обдарованих музикантів, а також побачать танці талановитих танцівників», – пообіцяла начальник Головного управління культури виконавчого органу КМДА Світлана Зоріна.

Загалом конкурс «PREMIER-2012» буде поділено на дві частини: академічного й народного співу (солісти, хори, ансамблі) та хореографію й естрадного співу.

За словами президента Благодійного фонду «Віват Арт» Світлани Сухомлинської, молоді музиканти змагатимуться у п'яти вікових категоріях: до 8 років, 9-11 років, 12-14 років, 15-18 років та 19-25 років.

Окремо виділена категорія для дорослих професійних виконавців академічного співу віком від 19 до 32 років. 33 учасники змагатимуться у двох турах з обов'язковою конкурсною програмою.

Очолить високоповажне журі в номінації вокал професор Національної музичної академії, лауреат Національної премії ім. Т.Шевченка, народний артист України Валерій Буймістер, а в номінації хореографія – народний артист України, лауреат міжнародних конкурсів балету Сергій Бондур.

Майя Заховайко, «Рідна країна»

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути