chrome firefox opera safari iexplorer

Українців не пускають на обідню перерву

28 лютого 2012 о 16:38

У 20% українців, що працюють, у розкладі робочого дня не виділений час на обідню перерву.

Найчастіше залишаються без обіду через напружений графік ті, хто займає відповідальні посади. Про це стало відомо в результаті дослідження, проведеного порталом rabota.ua.

З тих, хто обідає, близько 45% встигають зробити це протягом 30 хвилин. Понад чверть опитаних (27%) справляються за 30-45 хвилин, ще чверть (25%) вкладається в 45-60 хвилин. Більш як годину на обід відводять лише 3% респондентів, що взяли участь в опитуванні.

За даними опитування порталу rabota.ua, у 62% офісів під кухню обладнане спеціальне приміщення. Майже в кожному офісі є чайник (87%) і мікрохвильова піч (69%), холодильник (66%) і кулер з водою (65%), посудомийна машина (5%).

Опитування показало, що половина опитаних обідню перерву проводить в офісі. Близько третини з них (34%) обідають іноді в офісі, а іноді в довколишніх закладах громадського харчування.

Якщо українці залишаються обідати в офісі, 44% роблять це, не відходячи від робочого місця, а 56% все-таки використовують для обідів кухню. Якщо ж працівники під час обідньої перерви залишають офіси, то переважна більшість вирушає у довколишні їдальні (42%) або кафе (26%).

Крім того, видання з'ясувало, що 71% працівників готують обіди вдома, 12% купують їх зранку, по дорозі на роботу, а 8% користуються послугами доставки обідів у офіси.

Близько половини українців (47%) витрачають на обід менше 25 гривень, 41% — 25-50 гривень, 6% — 50-75 грн, 1% — 75-100 грн, 1% — 100-150 грн.

Раніше повідомлялося, що найкращі роботодавці США привертають співробітників не стільки грошима, скільки вільним графіком роботи, ідеальним побутом і єдністю мети.

28 квітня

Інші дати
Народився Микола Івасюк
(1865, с.Заставна Чернівецька область - 1937) – український художник. Автор картин «В'їзд Богдана Хмельницького до Києва», «Богдан Хмельницький під Зборовом», «Битва під Хотином», «Іван Богун у бою під Берестечком».
Ах, не смійтеся ви наді мною, - Не для вас я Вкраїну люблю ! Не для вас виливаю ці сльози з журбою, Що ніхто їх не бачить нічною добою, Коли довго від думок не сплю. Хіба можете ви зрозуміти, Як її я кохаю, люблю ? Та коли б не вона, то для чого б і жити ? Але що… що вам, бідним, про це говорити… Чи ви любите матір свою ? (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Георгій Вороний
(1868, с. Журавка Чернігівська область – 1908) – російський математик українського походження. На його честь названі діаграми Вороного, що застосовуються у інформатиці.
Розгорнути