chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні презентують проект модернізації вітчизняних музеїв

01 березня 2012 о 16:25

В понеділок, 5 березня, відбудеться презентація нового проекту фонду «Розвиток України» під назвою «Динамічний музей». Проект спрямовано на модернізацію існуючих у країні музеїв.

Про це повідомляє прес-служба фонду «Розвиток України».

Проект акумулює досвід фонду у сфері музейної справи, починаючи з 2005 року — як у рамках реставраційних робіт у музеях загальнонаціонального значення, так і в рамках грантової програми i3.

В ході реалізації ініціативи один iз музеїв України отримає грант на загальну суму до 10 млн. грн.

Більш детальну інформацію про реалізацію проекту, критерії відбору та механізми контролю реалізації гранту в ході прес-конференції розкажуть члени експертної ради проекту: керівник програм і проектів фонду  "Розвиток України" Олеся Островська, головний хранитель Національного художнього музею України Юлія Литвинець і член правління Українського центру музейної справи Владислав Піоро.

Проект «Динамічний музей» спрямований на розвиток українськими музеями власних ресурсів відповідно до міжнародних музейними стандартами і реалізацію проектів, які можуть мати експериментальний характер або базуватися на позитивному досвіді вітчизняних і зарубіжних музеїв.

28 квітня

Інші дати
Народився Микола Івасюк
(1865, с.Заставна Чернівецька область - 1937) – український художник. Автор картин «В'їзд Богдана Хмельницького до Києва», «Богдан Хмельницький під Зборовом», «Битва під Хотином», «Іван Богун у бою під Берестечком».
Ах, не смійтеся ви наді мною, - Не для вас я Вкраїну люблю ! Не для вас виливаю ці сльози з журбою, Що ніхто їх не бачить нічною добою, Коли довго від думок не сплю. Хіба можете ви зрозуміти, Як її я кохаю, люблю ? Та коли б не вона, то для чого б і жити ? Але що… що вам, бідним, про це говорити… Чи ви любите матір свою ? (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Георгій Вороний
(1868, с. Журавка Чернігівська область – 1908) – російський математик українського походження. На його честь названі діаграми Вороного, що застосовуються у інформатиці.
Розгорнути