chrome firefox opera safari iexplorer

У Криму з'являться пляжі з WI-fi та web-камерами

14 березня 2012 о 13:05

У Криму планують запровадити систему класифікації пляжних територій залежно від переліку послуг, що надаються, і якості пляжного сервісу.

Про це УНІАН повідомила прес-служба Ради міністрів Криму.

Проект передбачає впровадження п'яти категорій пляжів за аналогією з готелями. Так, пляжі 1-2-ї категорій пропонуватимуть мінімальний перелік послуг: туалет, душ, кабіни для переодягання. Пляжі 3, 4 і 5-ї категорії передбачають більш широкий спектр послуг: вони мають бути оснащені web-камерами, Wi-Fi, водними атракціонами, спортивними майданчиками, пляжними кафе-барами.

Система передбачає проведення оцінки пляжів на предмет наявності послуг пляжного сервісу, відповідності вимогам безпеки і екологічним нормам. За підсумками оцінки пляжам видаватимуться сертифікати з присвоєнням кримського «Блакитного прапора».

Розробники проекту — Міністерство курортів і туризму Криму та Асоціація орендарів і користувачів пляжів «Крим-пляж».

Оцінку пляжних територій Криму з присвоєнням категорії планується провести впродовж чотирьох місяців. Повний список пляжів із вказівкою категорій буде розміщено на сайті Мінкурортів автономії.

«Всім оздоровницям потрібно прагнути мати високу категорію пляжів. Наприклад, якщо турист із великим фінансовим ресурсом, який планує відпочинок у готелі Ялти, дізнається, що пляж має категорію «двійку» або «трійку», то він туди не поїде. Це буде стимулом для того, щоб пляж санаторію мав відповідний зовнішній вигляд і відповідну категорію», — сказав голова Радміну Криму Анатолій МОГИЛЬОВ на республіканській нараді з питань підготовки пляжів до курортного сезону.

Зараз у Криму налічується 558 пляжів, із них 339 — пляжі санаторно-курортних, оздоровчих установ, дитячих установ оздоровлення і відпочинку, 219 — пляжі загального користування.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути