chrome firefox opera safari iexplorer

Влада Ірпеня віддала під забудову парк кардіоцентру та цвинтар

23 березня 2012 о 11:46

В Ірпені, окрім цвинтаря, під котеджі віддали ще й парк єдиного в Україні реабілітаційного кардіоцентру.

За даними телеканалу СТБ, санаторій «Ірпінь» мав 8 га землі, але половину території лісу почали різати.

Місцеві мешканці показують проекти і кажуть, тут планують будувати 2- та 3-поверхові таун-хауси – цегляні житлові будинки.

У прокуратурі області відзначають, те, що санаторій втратив 4 га – не єдина втрата міста. Місцеві депутати торік проголосували, щоб відати в приватну власність 9 зелених зон загальною площею 20 га.

«Окремі паркові зони взагалі було ліквідовано, а у трьох зменшено площу», — сказав керівник відділу прокуратури Київської області Андрій Сівець.

Серед жертв депутатів опинився парк дитинству, де люди розмалювали дерева, щоб лісорубам було соромно сокиру підняти, та сквер загиблим воїнам. Його врятували навіть братські могили – мер уже підписав рішення про забудову.

«У нас парків у місті немає як таких. У нас є зелені насадження. Є два парки, які ще не доведені до кінця – парк „Перемога“ і парк „Правди“. Можливо, десь якась помилка є у прийнятті рішень, але вона не суттєва», — сказав ірпінський міський голова Володимир Скаржинський.

«Усі дії міської ради суперечать земельному кодексу. Прокуратурою вже заявлено позов до суду», — заперечив меру Сівець.

Поки правоохоронні органи пишуть папери, люди йдуть зупиняти будівництво ціною свого життя і здоров'я. Так, активіст Сергій після візиту на будівництво повернувся зі струсом мозку, однак наступного дня знову своїм авто закрив шлях будівельним кранам.

«Кажу їм, покажіть документи, що маєте право тут будувати, а він цеглиною в мне кидає – ось тобі документи», — розповів Сергій.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути