chrome firefox opera safari iexplorer

З наступного року в усіх вітчизняних автобусах з'являться ремені безпеки?

27 березня 2012 о 16:24

Вітчизняні автомобільні виробники підтримали рішення Міністерства інфраструктури України щодо обов'язкового обладнання нових автобусів ременями безпеки з 1 січня 2013 року.

Про це повідомляє сайт Мінінфраструктури.

«Є розпорядження Віце-прем'єр-міністра України – Міністра інфраструктури щодо обов'язкового застосування в автобусах обмежувачів швидкості та ременів безпеки пасажирів та водіїв», — сказав заступник Міністра Володимир Корнієнко, наголосивши, що на конкурсах розподілу маршрутів буде враховуватись наявність на усіх транспортних засобах обладнання ременями безпеки.

Українські автовиробники під час відповідної робочої наради у міністерстві зазначили, що технічної проблеми у випуску автобусів з ременями безпеки у нас немає.

Відтак, під час наради було вирішено, що виробники автобусів переглянуть технічні умови на колісні транспортні засоби щодо обов'язкового оснащення ременями безпеки, обмежувачами швидкості, тахографами автобусів, призначених для перевезення пасажирів (крім міських та приміських маршрутів).

Розділи: Суспільство

2 червня

Інші дати
2 червня відзначають:
  • День меліоратора.
  • День працівників водного господарства України.
  • День працівників місцевої промисловості України.
Розгорнути
Леопольд Ященко
1928 – композитор, музикознавець-фольклорист, лауреат Шевченківської премії. Засновник і багаторічний керівник (1969–1971, 1984–2016) етнографічного хору «ГОМІН» (м. Київ).
Розгорнути
Іван Сошенко
1807 –  український художник, педагог. Друг Т. Шевченка, брав активну участь у його визволенні з кріпацтва. Зі збережених творів відомі: «Портрет бабусі Чалого», «Жіночий портрет», «Хлопчики-рибалки», «Продаж сіна на Дніпрі»; пейзажі; ікони.
Розгорнути
Народився Юрій Тимошенко
(1919, м.Полтава – 1986) - сценічний псевдонім Тарапунька – український комедійний артист, майстер скетчу, гуморист, кіноартист. Псевдонім Тарапунька запропонував йому Олександр Довженко. Назва пішла від річки Тарапуньки в Полтаві, де Ю.Тимошенко провів своє дитинство.
Розгорнути
Народився Федір Андерс
(1868, м.Київ - 1926) – інженер-конструктор, конструктор першого в Україні дирижабля.  
Розгорнути

Новини Дивитися всі