chrome firefox opera safari iexplorer

У Київської оперети відбирають територію?

28 березня 2012 о 11:17

Реконструкція Київського національного академічного театру оперети може не відбутися. Принаймні під сумнівом стоїть реалізація другої черги проекту, відповідно до якого після 2012 року має розпочатися зведення Малої сцени. Проте, як повідомляє видання «Коментарі», будівельна компанія «Юджин», що реконструює Троїцьку площу перед НСК «Олімпійський» (поряд розташований театр), відбирає призначені під це будівництво 0,1 гектара території.

«Свавілля будівельників позбавляє киян нової театральної зали, а акторів та режисерів — можливості працювати і реалізовувати свій талант на благо киян, — цитує видання художнього керівника Національної оперети Богдана Струтинського. — Крім того, театр став фактично спонсором рейдерів, адже вся Київська оперета платить за оренду землі, якою тепер користується приватна компанія».

Нагадаємо, в рамках реконструкції приміщення театру нова будівля–прибудова, крім Малої сцени, передбачає додаткові склади для декорацій, приміщення для постановочних цехів. На всю реконструкцію (включно і з діючим приміщенням — будівлею–пам’яткою архітектури на вул. Червоноармійській, 53/3) передбачається витратити 20 мільйонів гривень зі столичного бюджету.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути