chrome firefox opera safari iexplorer

21 липня буде Днем спортивного фаната України?

04 квітня 2012 о 10:23

У світі налічується близько 5 мільярдів уболівальників, які постійно цікавляться спортивними подіями. Найактивніші з них – футбольні фани, готові слідувати за улюбленою командою в будь-якій точці світу, підтримувати її з трибун, надихати на переможні голи.

Не менш віддані – олімпійські вболівальники. І у цієї величезної армії фанів, від підтримки яких залежить дух перемоги спортсменів і навіть престиж країни, досі немає свого, так би мовити, «професійного» свята.

Виправити помилку вирішили українські фанати з числа зірок.

«У нас з’явилася ідея гарного починання, абсолютно нового свята – Дня фаната, – коментує свою ідею Олександр «Фоззі» Сидоренко, фронтмен гурту ТНМК і капітан зоряної футбольної команди «Маестро». – Цього літа вся Україна житиме спортом. Нам чекає «Євро-2012», потім – Олімпіада в Лондоні. І я вирішив об’єднати всіх фанатів країни, показати: є те, що їх споріднює. Зараз планую зв’язуватися з уболівальниками, розповім про майбутню подію. Запрошуватиму, в першу чергу, футбольних фанатів – цей вид спорту в Україні найбільш популярний».

21 липня – дата, яка увійде в календарі як День фаната України і обіцяє стати знаковою подією не тільки в нашій країні, але і в світі.

Джерело: ТСН
Розділи: Суспільство

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути