chrome firefox opera safari iexplorer

Ярмарок українських подарунків до Різдва

Дата події:16-26 грудня 2010 р.
Місце події:м. Київ, НЦНК «Музей Івана Гончара» (вул. Iвана Мазепи, 29)
Більше про подію:

Спеціально до новорічно-різдвяних свят народні майстри з багатьох регіонів України підготували свої найкращі витвори для киян та гостей міста.

На ярмарку Ви знайдете усе необхідне для святкового столу, а саме: вишивані скатертини та серветки, свічки та підсвічники до них, головний атрибут домашнього затишку – дідухи з соломи, керамічні горщики під кутю та глечики для узвару, дерев’яні ложки тощо.

Для приготування справжньої куті та узвару вам запропонують пшеницю, мак, горіхи, мед, родзинки тощо.

Відомі співаки, письменники та політики навчатимуть всіх охочих, як в макітрі товкти мак, варити узвар, готувати кутю та пісні голубці з грибами під супровід колядок та різдвяних історій.

А якщо плануєте колядувати чи засівати, то знайдете для цього видання зі стародавніми колядками, торби для гостинців, вертепні зірки, дзвоники, шапки для хлопців та хустки для дівчат, пшеницю для засівання.

Діткам до Святого Миколая майстри підготували медові пряники та подарунки з натуральних матеріалів: різноманітні іграшки з дерева, соломи, глини, тканини, кукурудзиння, льону, паперу тощо.

Вибирати подарунки справа не з легких, тому для перепочинку для вас лунатимуть колядки та пригощатимуть узваром, запашною львівською кавою й різними частуваннями.

А для тих, хто бажатиме зробити подарунок власноруч, діятимуть майстер-класи з виготовлення різдвяної атрибутики та подарунків.

Тел./факс: (044) 362 44 62
Тел. (044) 280 52 10, 288 92 68

Джерело: Нитка

6 травня

Інші дати
Народився Лев Каплан
(1899, м. Могилів-Подільський - 1972) - український художник, графік реалістичного напряму. Автор числених плакатів, ілюстрацій до книжок, карикатур.
"Художник - гармонізатор суспільства, його душа, так само, як і поет, духовний провідник, людина, котра об'єднує націю." (Лариса Дем'янишина)
Розгорнути
1686 — між Росією і Річчю Посполитою було підписано угоду, названу — «Вічним миром».
Сусідні держави в черговий раз між собою ділили українські землі. Підписана угода підтверджувала умови Андрусівського перемир'я 1667 р. Він закріпив за Росією Смоленськ з околицями, Лівобережну Україну з Києвом, Запоріжжя і Сіверську землю з Черніговом і Стародубом. "Вічний мир" 1686 р. насправді був початком анексії українських територій.
«Для всіх ти мертва і смішна, Для всіх ти бідна і нещасна, Моя Україно прекрасна, Пісень і волі сторона» (Олександр Олесь)
Розгорнути