chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні стало неможливо продати машину

03 квітня 2012 о 11:02

Дефіцит тимчасових «червоних» номерів призвів до майже повної зупинки автомобільного ринку України.

Співробітники МРЕВ розводять руками та кивають в сторону Головного управління ДАІ в Києві, яке не видає номерні знаки, пишуть «Коментарі».

«Там була затримка на заводі, зрозумійте, ми ж їх не робимо. Не встигають виробляти номери на всю Україну, у нас тільки один завод. Уже зустрічають машину з номерами, можу вас запевнити, сьогодні транзитні номери можуть отримати всі МРЕВ», — ще наприкінці минулого тижня заявляв співробітник Головного управління ДАІ в Києві.

Після вихідних ситуація не змінилась. У Казенному Науково-Виробничому Об'єднанні «Форт» МВС України, яке займається виробництвом номерних знаків, запевняють, зробили позапланові відвантаження і на минулому тижні, і в понеділок, 2 квітня, тому проблема має бути закрита.

«За контрактом, з моменту подачі заявки, на виконання йде 7 днів. У нас як виробників особливих проблем з виготовленням ніколи немає. Якщо вчасно заявки надаються, ми їх вчасно виконуємо. Якщо в ланцюжку замовлення пройшов збій, спочатку салони надають замовлення в МРЕВ, а останні — в міністерство, потім від них тільки приходить до нас, то виходить резонанс, так як номерів немає, а ми замовлення ще не отримали», — пояснив комерційний директор НВО Іван Слободянюк.

Нагадаємо, нещодавно президент Віктор Янукович видав указ, за яким Кабміну було доручено до квітня 2012-го забезпечити скасування окремої процедури зняття з обліку транспортних засобів з процедурою отримання транзитних номерів.

Це має скоротити процедуру перереєстрації автомобіля до однієї години. Проте наразі виникла колізія, коли на практиці купити або продати автомобіль стало неможливо, так як транзитні номери ще не скасували, але вони вже почали зникати.

Джерело: ТСН
Розділи: Суспільство

2 травня

Інші дати
Народився Микола Вілінський
(1888, м. Голта, Херсонська область – 1956) – український композитор, педагог. Автор симфонічних сюїт, кантат, вокально-хорових обробок українських, російських і молдавських народних пісень, романсів, камерно-інструментальних творів, а також ряду теоретичних робіт і статей. Вважається засновником баладного жанру в український фортепіанній музиці.
«Микола Миколайович Вілінський був прекрасним музикантом і прекрасною людиною. На всіх його творах лежить печать справжнього таланту і всі вони показують тонкий смак і велику професійну майстерність автора.» (Борис Лятошинський)
Розгорнути
Народився Володимир Лучицький
(1877, м. Київ – 1949) - український геолог, петрограф. Велике значення мають його роботи з вивчення Українського кристалічного щита, Криму. Відкрив родовищ графітів, каолінів. Склав гідрогеологічні та геологічні карти України.
Розгорнути