chrome firefox opera safari iexplorer

Любко Дереш презентує «Голову Якова» у Києві та Львові

12 квітня 2012 о 16:02

Любко Дереш повертається зі своїх тривалих східних мандрівок, щоб нарешті особисто презентувати усім шанувальникам своєї творчості новий роман «Голова Якова».

Перші зустрічі пройдуть у Києві та Львові, а в середині травня відбудеться велика перфоменс–презентація у «Шоколадному будинку», секрети якої автор прочинить на квітневих зустрічах.

Сюжет роману «Голова Якова» розгортається навколо геніального композитора Якова. Він отримує від свого брата, політтехнолога, незвичну пропозицію — створити гімн-симфонію до відкриття Євро-2012.

Темні отці, які стоять за цим замовленням, впевнені, що лише йому під силу створити музику, що буде прологом до мелодії Апокаліпсису. Щоб віднайти потрібні звуки, Якову доведеться зіграти на найприхованіших струнах душі, а можливо, й вмерти і відродитися знову.

Сам Любко Дереш звертаючись до своїх читачів пояснив, яким алхімічним чином з’явився роман «Голова Якова»: «Отже, перед вами, дорогі читачі, роман «Голова Якова», — плід золотих алхімічних трансмутацій і мій дорогоцінний гомункулус, який, зазвичай, має заводитися в ретортах алхіміків, однак в наші часи може з’явитися і на сторінках друкованих видань.

Він — результат упарювання блідого у своїй зловісності роману «Як стати Богом…», який, як і положено алхімічному субстратові, було піймано у колбу, поміщено в атанор на слабенький вогонь і згноєне у чорний філософський компост».

Зустрічі з Любко Дерешем у квітні пройдуть у наступних місцях:

у Києві

  • 17 квітня о 19:00 у Книжковому магазині «Читай Город», (вул. Б. Хмельницького, 3 Б);
  • 18 квітня о 18:00 у Книгарні «Є», (вул. Лисенка, 3);

У Львові

  • 20 квітня о 18:00 у Книгарні «Є», (просп. Свободи, 7).

Новину додав Іван

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути