chrome firefox opera safari iexplorer

У кримському сафарі-парку пропонують послугу «левеня в номер»

22 квітня 2012 о 10:46

Більше 1,5 тис тварин, серед яких 54 лева і єдина пара жирафів в Україні, оселилися у степовій частині півострова, в Білогірському районі.

«В Європі ніхто стільки левів не зосереджує не тому, що їх складно зібрати, а тому, що складно прогодувати. Одному леву потрібно 7-10 кг м'яса на день», — сказав журналістам власник парку «Тайган» і ялтинського зоопарку «Казка» Олег Зубков.

Сафарі-парк створювався 6 років. Він займає 32 гектари землі.

«Цей чудовий об'єкт приверне до себе багато туристів, ми покажемо красу степового Криму: поряд знаходиться Біла скеля і водосховище, звідси видно передгір'ї», — зазначив на відкритті «Тайгана» голова Ради міністрів Криму Анатолій Могильов.

Відвідувачі парку, який в середині цього тижня за рішенням кримського парламенту отримав статус об'єкта природно-заповідного фонду півострова, зможуть пройти по залізних мостах висотою близько 4 метрів і поспостерігати за життям левів.

У майбутньому туристи зможуть погодувати хижаків м'ясом, а також пограти з дитинчатами левів. На території «Тайгана» розташований зоопарк, в тому числі є спеціальний куточок для дітей.

Крім того, в сафарі-парку розташовані кафе і готель, який надасть послугу «левеня в номер». «Прокинулися ви вранці, а ваш коханий підметушився, заплатив 100 грн і вам принесли левенятко пограти, зробити фото...», — сказав О.Зубков.

Тварин обслуговують 25 осіб.

Джерело: УНІАН
Розділи: Суспільство

2 травня

Інші дати
Народився Микола Вілінський
(1888, м. Голта, Херсонська область – 1956) – український композитор, педагог. Автор симфонічних сюїт, кантат, вокально-хорових обробок українських, російських і молдавських народних пісень, романсів, камерно-інструментальних творів, а також ряду теоретичних робіт і статей. Вважається засновником баладного жанру в український фортепіанній музиці.
«Микола Миколайович Вілінський був прекрасним музикантом і прекрасною людиною. На всіх його творах лежить печать справжнього таланту і всі вони показують тонкий смак і велику професійну майстерність автора.» (Борис Лятошинський)
Розгорнути
Народився Володимир Лучицький
(1877, м. Київ – 1949) - український геолог, петрограф. Велике значення мають його роботи з вивчення Українського кристалічного щита, Криму. Відкрив родовищ графітів, каолінів. Склав гідрогеологічні та геологічні карти України.
Розгорнути