chrome firefox opera safari iexplorer

У столичному зоопарку знову загинула унікальна тварина

25 квітня 2012 о 09:05

У Київському зоопарку помер олень. Про чергову смерть інкогніто повідомив ТСН один із працівників столичного звіринцю.

Начебто, ввечері одного із плямистих оленів, накритого рядном, вивозили на тачці з вольєра. Київський зоопарк ризикує стати просто парком.

Щоб дійти до живності доводиться пройти спочатку повз купу порожніх вольєрів. Із парнокопитних журналістам вдалося знайти тільки коней, зубрів, лам та оленів.

Документ про кількість тварин, які мають бути в зоопарку, свідчить про те, що плямистих оленів на кінець 2011-го було шестеро. Про смерть одного було вже давно відомо. Про те, де дівся п'ятий — ніхто не пояснює.

Дирекція чергову втрату коментувати відмовилася. Загибель тварин шкодить репутації зоопарку, заявили у прес-службі. А винними в частій жалобі в зоосаду керівництво зробило журналістів. Вони, мовляв, розповідають про тваринний мор, люди туди не йдуть, квитки не купують, і їсти тваринам немає за що.

Не дивлячись на те, що народження тварин, яке іміджу не шкодить, також знаходить висвітлення в сюжетах ТСН, сувора статистика залишається непохитною: лише за минулий рік тут загинуло понад десять тварин. А за останні місяці — ще троє.

Нещастя столичного звіринцю вже обросли легендами. Кажуть що тварини мруть бо крадуть гроші виділені на їжу, а замість відбірних гілочок для оленів привозять гілки з-під Чорнобиля.

Розділи: Суспільство

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути