chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві з'явилася перша автошкола для малечі

02 травня 2012 о 10:49

В Україні автопедагогіка зайшла у дитинство. Як повідомляє ТСН, у Києві працює автошкола для дошкільнят. Оригінальні курси покликані звільнити дітей страху перед керуванням в майбутньому.

Зазвичай тут відпрацьовують танцювальні па, але раз на тиждень на паркет виїжджають автомобілі. Сучасні діти заробляють свій водійський стаж вже з трьох років . Інструктори клеять розмітку скотчем. Теорію водіння викладають на паркеті та за партами. Щоби праве не було ліворуч, діти закріплюють дорожні правила кілька років. Для порівняння — автокурси для дорослих можуть тривати від тижня до кількох місяців.

По закінченні дитячої автошколи першачки можуть дати чосу навіть своїм батькам.

Вона активний пасажир, вона коментує ситуацію на дорогах і якщо необхідно — робить зауваження, повторює, — розповідає мама водійський курсів для наймолодших учениці Олена Лущук. До 18-річчя, коли українцям дають права, теорія може забутись і змінитись. Але руки пам'ятатимуть — і страх перед рухом дорослим водіям не заважатиме.

Розділи: Новини освіти

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути