chrome firefox opera safari iexplorer

«Каzантип» до свого 20-річного ювілею представив гімн

15 травня 2012 о 14:49

«Республіка Z», більш відома як «Каzантип», представила гімн нинішнього сезону, який стане для республиці ювілейним, у 2012-му їй виповнюється 20 років.

«Каzантип» на початку 1990-х років проводився у північно-східній частині Криму, на мисі Казантип. Звідси і назва проекту. Спочатку це був спортивний захід, що збирав фанатів віндсерфінгу. Його супроводжувала музика. На початку 2000-х років «Каzантип» переїхав на захід Криму, у Попівку, і незабаром його перейменували на «Республіку Z».

«Можна скільки завгодно міркувати про те, яким має бути гімн Каzантипа. Головне, він має бути, і бути, за традицією, що склалася, щороку новим і різним», — написав президент республиці Микита 1 (Маршунок).

За його словами, зробити це непросто.

«Оскільки прагнути всім вам догодити — безглуздя, і здивувати вас теж практично не можливо. Проте, відкинувши всі важливі державні справи, ми знову намагаємося знайти правильні слова і звуки. Нам зверху, як ви розумієте, і видніше, і краще чутно», — додав він.

Гімн можна прослухати тут.

Джерело: УНІАН
Розділи: Новини культури

18 грудня

Інші дати
Народився Микола Куліш
(1892, смт.Чаплинка, Херсонська область – 1937) – український письменник, режисер, драматург, громадський діяч, педагог. Автор п»єс «Мина Мазайло», «97», «Народний Малахій».
Розгорнути
Народилася Михайлина Коцюбинська
(1931, м Вінниця - 2011) - літературознавець. Авторка книжок "Образне слово в літературному творі", "Література як мистецтво слова", "Етюди про поетику Шевченка", "Зафіксоване і нетлінне" та ін.
Розгорнути
Народився Роман Завадович
(1903, с. Славна тапер Тернопільської обл. - 1985) - письменник, редактор україномовних видань за кордоном. Автор низки книжок для дітей, а також збірки релігійних віршів "З буднів у свято".
Розгорнути

Новини Дивитися всі