chrome firefox opera safari iexplorer

Влада хоче перетворити Київ на суцільний вертодром

24 травня 2012 о 12:14

У Києві хочуть побудувати ще 19 вертолітних майданчиків, при цьому ще півроку тому мова йшла про 16 таких об'єктів.

Про це повідомив головний архітектор столиці Сергій Целовальник, передають «Комментарии».

«Ми розробляли схему 19 вертолітних майданчиків по Києву. Всі вони знаходяться близько до великих лікарень. Все це для того, щоб можна було оперативно надати необхідну допомогу людям», — сказав він.

За його словами, вертолітний майданчик на Парковій алеї спочатку думали зробити на платформі на стовпах.

«Про вертолітний майданчик я вам скажу таке. Там було лугове поле, на якому не росло жодного дерева. Вертолітний майданчик можна зробити прямо на рівні цієї галявини. Вона перебувала на 3-4 метра нижче Парковій алеї. Навколо там ростуть дерева і при посадці вантажного вертольота там би облітало листя і страждали дерева. Тому коли порадилися з льотчиками, вони сказали, що краще підняти площину, де вони будуть сідати на 10-11 метрів. В результаті менше зачіпаються дерева і це краще з точки зору безпеки».

«Спочатку вирішили, що цю платформу піднімуть на стовпах. Але потім вирішили, що раціонально під цією платформою щось зробити. Знайшлися інвестори, які взялися побудувати цей об'єкт і використовувати приміщення під платформою для суспільних цілей — там буде розважальний комплекс, який доречний у цьому місці», — сказав Целовальник.

За його словами, якщо майданчик збудують до Євро-2012, то ним зможуть користуватися офіційні делегації для проїзду в центр Києва.

Розділи: Суспільство

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути