chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві забудовують парк «Орлятко»

28 травня 2012 о 11:09

На території парку «Орлятко» у Солом’янському районі Києва з’явилась бетонна споруда.

Про це заявив голова фракції «Республіка Київ» Денис Москаль, повідомляє прес-служба «Республіки Київ».

«У ході виїзного засідання екологічної комісії ми відвідали парк „Орлятко“ у Солом’янському районі і виявили черговий факт брутального знищення зеленої зони. Просто посеред парку біля озера „росте“ бетонна споруда. Наразі збудовано чотири поверхи. Переконаний, що це будівництво необхідно зупинити, а забудовника змусити демонтувати споруду і відновити знищену частину парку», — наголосив Москаль.

За словами депутата, спочатку на цій території з’явилось невелике кафе, а зараз впритул до нього облаштували будівельний майданчик, частину парку огородили будівельним парканом.

«На жаль, ці забудовники не рахуються ані з законом, котрим встановлено мораторій на вирубку зелених насаджень на території міста, ані з думкою громадськості, яка виступає категорично проти перетворення улюбленого парку на будівельний майданчик. Тим більше, що поруч із цим будівництвом з одного боку знаходиться дитячий садок, а з іншого – дитячий ігровий майданчик», — підкреслив Москаль.

Політик закликав правоохоронні органи втрутитися в ситуацію і зупинити перетворення парку «Орлятко» на суцільні бетонні споруди.

Він спрямував депутатське звернення до столичної прокуратури з проханням перевірити законність будівництва у парку «Орлятко» та заявити позов до Господарського суду Києва щодо розірвання договору оренди з підприємцями, котрі знищують парк.

 

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути