chrome firefox opera safari iexplorer

В Івано-Франківську відбулось віче на підтримку української мови

08 червня 2012 о 13:47

Сьогодні, 8 червня, в Івано-Франківську відбулось віче на підтримку української мови. Біля адмінбудинку зібрались люди, які виступили проти запровадження в державі другої державної мови – російської. Про це повідомив власкор IA ZIK.

Цього разу проти закону, який пропонують прийняти регіонали, виступив і їхній однопартієць, голова Івано-Франківської ОДА Михайло Вишиванюк. За його словами обласна державна адміністрація, районні державні адміністрації підтримують рішення обласної ради, бо ми підтримуємо і визнаємо єдину в Україні державну мову –українську.

Нагадаємо, що 5 червня Івано-Франківська міська та обласна ради провели під стінами Верховної Ради України позачергові сесії, під час яких виступили проти запровадження в Україні другої державної мови.

Розділи: Суспільство

22 серпня

Інші дати
Народився Ісаак Шмарук
(1910, м. Ніжин Чернігівської обл. - 1986) - український кінорежисер. Фільми: "Украдене щастя", "Доля Марини", "Зірки на крилах", "Чумацький шлях", кіноповість "Твоє мирне небо" та ін.
Розгорнути
Народився Петро Юрченко
(1900, с. Медвин, Київська область – 1972) – український архітектор та мистецтвознавець. Співавтор проекту будинку уряду УРСР (1927) у Харкові, житлового масиву Промінь (1929) у Харкові, Курського вокзалу у Москві. Автор надбудови ротонди на Аскольдовій могилі (1935) і проекту відкритого театру біля неї (1936—1937).
Розгорнути

Новини Дивитися всі